Wybór dozowników na mydło

Do wyboru klient ma cztery rodzaje dozowników na mydło:

  • plastikowe,
  • metalowe,
  • łokciowe,
  • automatyczne.

Najtańsze są ręczne dozowniki wykonane z trwałego tworzywa sztucznego ABS. Urządzenia są bardzo estetyczne i praktyczne. Za kilkadziesiąt złotych można stać się posiadaczem urządzenia, które idealnie się nadaje dla osób, które nie mają zbyt dużych wymagań. Kolejne na liście są dozowniki metalowe można je kupić, jako ręczne i automatyczne. Metal stal szlachetny prezentuje się bardzo dobrze, przez co takie urządzenie skierowane jest do wnętrz, w których design ma duże znaczenie.

Łokciowy dozownik mydła jest praktycznym urządzeniem właśnie przez dozowanie mydła poprzez naciśniecie łokciem. Jest to bardzo praktyczne i utrzymuje higienę na bardzo wysokim poziomie. Mając brudne ręce nie będziemy mogli naciskać dozownika palcem i takie rozwiązanie jest najlepsze. Do wyboru mamy tańsze i droższe dozowniki łokciowe tak, żeby każdy mógł dopasować coś dla siebie. Modelami, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób są dozowniki automatyczne bezdotykowe wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki zamontowaniu fotokomórki dozowana jest taka ilość mydła, jaka jest nam potrzebna. Oszczędza się dzięki temu duże ilości płynu, tym bardziej, jeśli jest to łazienka w firmie czy w supermarkecie gdzie przewija się bardzo dużo osób.

Wszystkie kupowane urządzenia są objęte gwarancją od 12-24 miesięcy. W zestawach są wszystkie potrzebne elementy montażowe wraz z instrukcją w języku polskim.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress