Warmtec Prestige P3 1200W

Decydując się na wyposażenie hotelu w którym przyszło mi pracować, postanowiłam zrobić coś dla naszych gości i zaopatrzyć wszystkie pokoje dla gości w nowe suszarki do włosów. Mój wybór padł na suszarkę Warmtec Prestige P3 1200W z uchwytem ściennym i jestem zadowolona z tej decyzji, gdyż była trafiona.

W naszej pracy spotykamy się z różnymi problemami, a głównym z nich jest zapominanie o odkładaniu rzeczy na miejsce przez naszych gości. Ma to ogromne znaczenie właśnie w przypadku takich urządzeń, które stosuje się od czasu do czasu. Przenoszenie ich z miejsca na miejsce, powodowało ciągłe poszukiwania zaginionych suszarek, a goście mięli problemy z wysuszeniem włosów tuż przed ważnym wykładem, planowanym szkoleniem, czy wyjściem na miasto.

Jakość i cena suszarki

Ten model suszarki, to naprawdę świetna jakość za niską cenę. Zwykłe urządzenia kosztują prawie tyle samo, a nie posiadają wielu cennych udogodnień, co ona. Główną zaleta jest mocowanie do ściany, dzięki temu suszarki są zawsze dostępne dla gości w każdej łazience. Taki uchwyt, stanowi także niejako półkę dla tej suszarki, który jest niezbędny także w czasie, kiedy ona stygnie po użyciu. Kolejną zaletą jest czujnik, który wyłącza suszarkę, nawet jeśli pozostanie ona włączona przez pomyłkę. Umocowanie jej w miejscu odległym od innych urządzeń, takich jak wanny, czy brodziki i inne miejsca w pobliżu których rozlewana jest woda, ma za zadanie zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom. Także małe dzieci, mają do niej dość ograniczony dostęp, gdyż całość montowana jest dość wysoko, aby wygodnie było z niej korzystać osobom dorosłym.

Suszarka do włosów Warmtec Prestige P3 1200W z uchwytem ściennym to gwarancja niezawodności i wysokiej jakości, ma także uchwyt, który zapewnia jej działanie wyłącznie podczas trzymania w ręku, co ma zapobiegać pozostawieniu nie wyłączonego urządzenia, a także skutecznie ogranicza zużycie energii elektrycznej. Skręcany kabel, pozwala na korzystanie bez konieczności krępowania ruchów, także przez osoby z dłuższymi włosami.

 

Ewa z Mielca

Decydując się na wyposażenie hotelu w którym przyszło mi pracować, postanowiłam zrobić coś dla naszych gości i zaopatrzyć wszystkie pokoje dla gości w nowe suszarki do włosów. Mój wybór padł na suszarkę Warmtec Prestige P3 1200W z uchwytem ściennym i jestem zadowolona z tej decyzji, gdyż była trafiona. W naszej pracy spotykamy się z różnymi problemami, a głównym z nich jest zapominanie o odkładaniu rzeczy na miejsce przez naszych gości. Ma to ogromne znaczenie właśnie w przypadku takich urządzeń, które stosuje się od czasu do czasu. Przenoszenie ich z miejsca na miejsce, powodowało ciągłe poszukiwania zaginionych suszarek, a goście mięli…

Review Overview

Summary : Gwarancja jakości i niezawodności

User Rating: 3.25 ( 1 votes)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress