Warmtec Prestige Czarna P2

Hotelowa suszarka do włosów Warmtec Prestige Czarna P2

Postanowiłam zrobić w domu małą innowację z powodów praktycznych. Tak się składa, że suszarki do włosów używają wszyscy, a w domu są dwie łazienki, jednak na parterze, a druga na piętrze. Od czasu do czasu każdy z nas szukał owej suszarki i nigdy nie było wiadomo, gdzie ona akurat jest. Emocje zaczęły sięgać zenitu, kiedy pewnego dnia wybierałam się na bardzo ważną imprezę, na której mieli być wszyscy moi znajomi, a ja miałam wystąpić na scenie w roli artysty. Nie mogłam sobie pozwolić na to, aby moje włosy nie były w należytym porządku, a bez suszarki byłoby to niemożliwe.  Pojawiła się konieczność zastosowania innego urządzenia, takiego do prasowania włosów, a potem na ostatnią chwilę udało mi się zaczepić znajomą fryzjerkę, no cóż nie było innego wyjścia. Od tej jednak chwili uznałam, że w domu należy wprowadzić zmiany, to znaczy zrobić coś, co sprawi, aby suszarka była zawsze na miejscu. Opcja przykręcenia jej do ściany dość mocno mnie zastanawiała, zaczęłam więc po jakimś czasie i po udanej imprezie szukać takiej opcji w sieci. Trafiłam do waszego sklepu online i przeglądając akcesoria odnalazłam wspaniały dla siebie model, którym była suszarka do włosów Warmtec Prestige Czarna P2.

 Co ciekawe, ja szukałam czegoś zupełnie innego do domu, chciałam wymienić parę drobiazgów, ale kiedy przeczytałam na temat tej suszarki i sprawdziłam jej cenę, pomyślałam sobie, że muszę ją mieć, bo to jedyna szansa na normalne funkcjonowanie. A te dodatkowe funkcje bardzo mi się spodobały. Do hotelu do domu, a co za różnica – pomyślałam i zrobiłam zamówienie od razu dwóch sztuk, gdyż poszukiwana w domu suszarka nie została odnaleziona. Po tym, jak towar dotarł do domu, obie zostały przymocowane do ściany. Od tej pory znajdują się zawsze na miejscu, kiedy ich potrzebujemy. Czarny kolor sprawia, że ładnie eksponują się w łazience, a jeśli chodzi o aktywacyjny uchwyt, to jestem bardzo zachwycona. Wcześniej zdarzyło mi się kilka razy pozostawić suszarkę włączoną, ale dość szybko wyłączałam ją potem z sieci, mając nowy model nie mam już takiego problemu. Jest jeszcze coś, co przemawia na korzyść, tej nowej suszarki, coś w rodzaju podpórki, na której zawsze się ona opiera, nie mam już problemu ze znalezieniem miejsca dla gorącej suszarki.

Agata – Kraków

Hotelowa suszarka do włosów Warmtec Prestige Czarna P2 Postanowiłam zrobić w domu małą innowację z powodów praktycznych. Tak się składa, że suszarki do włosów używają wszyscy, a w domu są dwie łazienki, jednak na parterze, a druga na piętrze. Od czasu do czasu każdy z nas szukał owej suszarki i nigdy nie było wiadomo, gdzie ona akurat jest. Emocje zaczęły sięgać zenitu, kiedy pewnego dnia wybierałam się na bardzo ważną imprezę, na której mieli być wszyscy moi znajomi, a ja miałam wystąpić na scenie w roli artysty. Nie mogłam sobie pozwolić na to, aby moje włosy nie były w należytym…

Review Overview

Summary : Bezpieczna, dobrze wykonana

User Rating: Be the first one !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress