Warmtec JetFlow 1650W

Kieszeniowa suszarka do rąk Warmtec JetFlow 1650 W jest urządzeniem bardzo trwałym i wytrzymałym. Polecana jest do obiektów o bardzo dużym natężeniu ludzi. Idealnie spisuje się na stacjach paliw, szkołach, w szpitalach czy w urzędach.  Obudowa suszarki została wykonana z tworzywa ABS. Jest przez to bardzo trwała, ale też łatwo utrzymać jej czystość.  Przez długie lata suszarka będzie wyglądała jak nowa.  Materiał zastosowany do wyprodukowania suszarki jest odporny na promienie UV.  Producent dodatkowo zastawał w suszarce powłokę antybakteryjną.  Urządzenie jest bardzo ekologiczne, a to wszystko dzięki zastosowaniu bezszczotkowego silnika prądu stałego oraz modułu sterowania grzałką. Wewnątrz znajdziemy również specjalny filtr powietrza zasysanego.

Obudowa występuje w kolorze białym, który pasuje do każdego wnętrza.  Suszarka uruchamiana jest automatycznie dzięki zastosowaniu dwóch fotokomórek.  Powietrze wydmuchiwane osiąga 340 km/h.  Maksymalna temperatura powietrza to 40 stopni Celsjusza. Do wysuszenie rąk wystarczy siedem sekund.  Kieszeniowa suszarka Warmtec JetFlow 1650 W jest urządzeniem bardzo cichym. Poziom hałasu, jaki generuje to jedynie to 70 dB.  Całe urządzenie przygotowane do pracy waży nieco ponad dwanaście kilogramów. Kupując ten model suszarki otrzymamy trzyletnią gwarancje door-to-door. Producent zakłada, że urządzenie wytrzyma nawet czternaście lat przy pięciuset cyklach dziennie.  Suszarka została zbudowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat suszarki znajdziesz TUTAJ 

Kieszeniowa suszarka do rąk Warmtec JetFlow 1650 W jest urządzeniem bardzo trwałym i wytrzymałym. Polecana jest do obiektów o bardzo dużym natężeniu ludzi. Idealnie spisuje się na stacjach paliw, szkołach, w szpitalach czy w urzędach.  Obudowa suszarki została wykonana z tworzywa ABS. Jest przez to bardzo trwała, ale też łatwo utrzymać jej czystość.  Przez długie lata suszarka będzie wyglądała jak nowa.  Materiał zastosowany do wyprodukowania suszarki jest odporny na promienie UV.  Producent dodatkowo zastawał w suszarce powłokę antybakteryjną.  Urządzenie jest bardzo ekologiczne, a to wszystko dzięki zastosowaniu bezszczotkowego silnika prądu stałego oraz modułu sterowania grzałką. Wewnątrz znajdziemy również specjalny filtr…

Review Overview

Summary : Szybka i wytrzymała

User Rating: 3.35 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress