Warmtec Barrel Flow PRO 2500W

Do naszej redakcji trafił kolejny model suszarki do testów. Tym razem jest to stalowa suszarka do rąk Warmtec Barrel Flow PRO. Urządzenie o mocy 2500W już na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie. To zasługa użycia grubej i szczotkowanej stali nierdzewnej.

Uruchomienie

Aby uruchomić suszarkę, przymocowaliśmy ją do wcześniej wkręconych w ścianę kołków. Ich rozstaw idealnie pasował do suszarki, za co należy się niewątpliwa pochwała dla jej projektantów. Standaryzacja rozstawu otworów rzeczywiście ułatwia montaż i jest rzeczą, na którą warto zwracać uwagę, kupując nową suszarkę w miejsce starej. Przewód zasilający o długości około 1 metra bez problemu wystarcza do podłączenia suszarki do najbliższego gniazdka 230V. Urządzenie uruchamia się automatycznie, kiedy przybliżymy do niego dłonie i fotokomórka wykryje ruch.

Praca

Suszarka wyposażona została w dyszę wydmuchiwanego powietrza, dzięki czemu suszenie dłoni trwa jeszcze krócej. Mocny strumień ciepłego powietrza osiąga prędkość około 108 km na godzinę, co jest bardzo imponującym wynikiem. Szczególnie że praca urządzenia nie należy do głośnych i wynosi zaledwie 70 db. Producent ustawił jednorazowe włączenie się suszarki na około 15 sekund, co w zupełności wystarcza aby z grubsza osuszyć mokre dłonie. Oczywiście suszarka uruchomi się ponownie, kiedy raz jeszcze podłożymy dłonie pod czujnik.

Ogólna ocena

W naprawdę uczciwej cenie otrzymujemy produkt, który jest solidnie zbudowany i oferuje naprawdę przystępne warunki pracy. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że producent udziela aż 3 letniej gwarancji na swój produkt. Daje to pełne podstawy do tego, aby zdecydować się na ten właśnie model suszarki, szukając urządzenia w cenie niewiele powyżej 500 złotych netto.

Do naszej redakcji trafił kolejny model suszarki do testów. Tym razem jest to stalowa suszarka do rąk Warmtec Barrel Flow PRO. Urządzenie o mocy 2500W już na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie. To zasługa użycia grubej i szczotkowanej stali nierdzewnej. Uruchomienie Aby uruchomić suszarkę, przymocowaliśmy ją do wcześniej wkręconych w ścianę kołków. Ich rozstaw idealnie pasował do suszarki, za co należy się niewątpliwa pochwała dla jej projektantów. Standaryzacja rozstawu otworów rzeczywiście ułatwia montaż i jest rzeczą, na którą warto zwracać uwagę, kupując nową suszarkę w miejsce starej. Przewód zasilający o długości około 1 metra bez problemu wystarcza do podłączenia…

Review Overview

Summary : Solidność i dobra cena

User Rating: 3.4 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress