Suszarka ZG-911 1500W z obudową ze stali nierdzewnej

Automatyczna suszarka do rąk ZG-911 1500W z obudową ze stali nierdzewnej

Opisywany dziś model suszarki, jest przedstawicielem grupy suszarek budżetowych. Czyli takich, których cena zakupu nie przekracza 200 złotych netto. Patrząc na zdjęcie produktu, trudno przypuszczać że suszarka sprawiająca tak solidne wrażenie, może być aż tak tania. W rzeczywistości tak właśnie jest.

Automatyczna suszarka do rąk ZG-911 1500W posiada wytrzymałą obudowę ze szczotkowej stali. Całość ma kolor srebrny, dzięki czemu pasuje do każdego wystroju łazienki. Duża moc suszarki – 1500 W, zapewnia szybkie i dokładne suszenie w krótkim czasie. Jednorazowy cykl został ustawiony na czas 20 do 30 sekund. Pracująca z pełna mocą suszarka generuje hałas na poziomie ok. 40 dB. Z takim wynikiem może konkurować z droższymi suszarkami, zapewniając komfortowe warunki eksploatacji.

Na początku testów, obawialiśmy się że w urządzeniach z tej półki cenowej, mogą wystąpić problemy z montażem. Na szczęście nasze podejrzenia się nie potwierdziły. Instalacja suszarki do ściany przebiegała nadzwyczaj sprawnie. W komplecie z suszarką znaleźliśmy zestaw kołków i wkrętów, a także obrazkową instrukcję, ułatwiającą przeprowadzenie czynności od A do Z. Waga urządzenia wynosząca 2,5 kg sprawia, że jedna osoba bez trudu poradzi sobie z montażem suszarki do ściany.

Podsumowując, automatyczna suszarka do rąk ZG-911 1500W wydaje się być atrakcyjną propozycją dla wszystkich, dla których największe znaczenie ma cena. W tym przypadku otrzymujemy naprawdę solidne urządzenie o eleganckim designu w cenie niższej, niż można by się tego spodziewać.

Automatyczna suszarka do rąk ZG-911 1500W z obudową ze stali nierdzewnej Opisywany dziś model suszarki, jest przedstawicielem grupy suszarek budżetowych. Czyli takich, których cena zakupu nie przekracza 200 złotych netto. Patrząc na zdjęcie produktu, trudno przypuszczać że suszarka sprawiająca tak solidne wrażenie, może być aż tak tania. W rzeczywistości tak właśnie jest. Automatyczna suszarka do rąk ZG-911 1500W posiada wytrzymałą obudowę ze szczotkowej stali. Całość ma kolor srebrny, dzięki czemu pasuje do każdego wystroju łazienki. Duża moc suszarki – 1500 W, zapewnia szybkie i dokładne suszenie w krótkim czasie. Jednorazowy cykl został ustawiony na czas 20 do 30 sekund. Pracująca…

Review Overview

Solidna i tania

User Rating: 3.93 ( 3 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress