Suszarka elektryczna do rąk Sanjo® LUPUS 2500W

Kolejny dzień w biurze zapowiadał się tak samo jak reszta. Nudno. Na szczęście pojawienie się kuriera z nową suszarką do testów, sprawiło że w każdego z nas wstąpiła nowa, nieobecna dotąd energia. Paczka została rozpakowana w kilka chwil, a jej zawartość wylądowała na moim biurku. Tym razem otrzymaliśmy stalową suszarkę Sanjo, o mocy ww. Spod folii prezentowała się bardzo elegancko. Zaokrąglone, opływowe krawędzie, błyszczący chromem wyrzutnik powietrza i grawerowane laserowo logo Sanjo.

Nie czekając zbyt długo, zabraliśmy suszarkę do łazienki, gdzie już czekały testowe otwory mocujące, wykorzystywane przez nas do testów. I tym razem okazały się idealnie pasować dla urządzenia, za co otrzymuje duży plus. Szybkie podłączenie do gniazdka i tu kolejne miłe zaskoczenie. Solidny, gruby przewód elektryczny o długości około 1 metra – w zupełności wystarczy do podłączenia się do nawet dalej odsuniętego gniazdka.

Pierwsza próba uruchomienia – mokre dłonie wsunięte pod spód urządzenia, gdzie znajduje się fotokomórka. Chwila wahania i… Sukces! Urządzenie ożyło, wydając z siebie niski dźwięk, przypominający mruczenie. Z wyrzutnika poleciało przyjemnie ciepłe powietrze, szybko susząc mokre dłonie. Czas jednorazowego działania suszarki, mierzyliśmy ze stoperem. Wszystko po to, aby wiarygodnie opisać wam sposób działania tej suszarki. Wynik to 14,6 sekundy. Producent w instrukcji podaje 15 sekund, więc przyjmujemy tę informację za zgodną z prawdą.

Pozostałe odczucia dotyczące urządzenia? Jak za tę cenę – niespełna 500 złotych, jest to produkt naprawdę solidnie wykonany, przeznaczony do intensywnie użytkowanych łazienek. Przemawia za tym zarówno metalowa obudowa, jak i krótki czas suszenia, poprawiający przepustowość w łazience. Naszym zdaniem jest to produkt, nad wyborem którego nie trzeba się zbyt długo zastanawiać.

Kolejny dzień w biurze zapowiadał się tak samo jak reszta. Nudno. Na szczęście pojawienie się kuriera z nową suszarką do testów, sprawiło że w każdego z nas wstąpiła nowa, nieobecna dotąd energia. Paczka została rozpakowana w kilka chwil, a jej zawartość wylądowała na moim biurku. Tym razem otrzymaliśmy stalową suszarkę Sanjo, o mocy ww. Spod folii prezentowała się bardzo elegancko. Zaokrąglone, opływowe krawędzie, błyszczący chromem wyrzutnik powietrza i grawerowane laserowo logo Sanjo. Nie czekając zbyt długo, zabraliśmy suszarkę do łazienki, gdzie już czekały testowe otwory mocujące, wykorzystywane przez nas do testów. I tym razem okazały się idealnie pasować dla urządzenia,…

Review Overview

Solidna i niedroga

User Rating: 4.35 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress