Suszarka elektryczna do rąk Sanjo HYDRA 1800W

Przedstawiamy kolejne epokowe odkrycie, z serii automatycznych suszarek do rąk w metalowej obudowie, których cena nie przekracza 600 złotych. Tym razem na nasz warsztat trafiła suszarka SANJO HYDRA, o mocy 1800W. Już na początku warto zaznaczyć, że w urządzeniu została zastosowana innowacyjna technologia, High Speed Hand Dryer, dzięki której silnik pracuje wydajniej, przy mniejszym zużyciu energii. Przekłada się to bezpośrednio na bardzo dobrą efektywność i niskie koszta obsługi.

Urządzenie podczas swojej pracy zachowuje się niespodziewanie cicho. Średni poziom hałasu nie przekracza 80db, co w zestawieniu ze średnim czasem suszenia, wynoszącym 7-8 sekund, należy uznać za naprawdę doskonały wynik. Kolejnym ciekawym parametrem będzie szybkość wydmuchiwanego powietrza. Producent, firma SANJO, podaje w instrukcji wartość aż 324 km/h, co odpowiada 90 m/s. To dzięki temu, czas suszenia jest tak krótki, a jednocześnie tak bardzo skuteczny.

hydra-tyl

Suszarka montowana jest do ściany, w sposób klasyczny i dobrze znany z innych urządzeń – wykorzystując cztery śruby i kołki, dołączone do zestawu. Waga urządzenia to 4,5 kg, co również oznacza wynik przyzwoity, choć konkurencji udaje się czasem zejść poniżej tego. Jeśli chodzi o sposób użytkowania i związane z tym bezpieczeństwo, również nie mamy czego się obawiać. Gwarancja trwa aż 2 lata i ma charakter door-to-door.

Przedstawiamy kolejne epokowe odkrycie, z serii automatycznych suszarek do rąk w metalowej obudowie, których cena nie przekracza 600 złotych. Tym razem na nasz warsztat trafiła suszarka SANJO HYDRA, o mocy 1800W. Już na początku warto zaznaczyć, że w urządzeniu została zastosowana innowacyjna technologia, High Speed Hand Dryer, dzięki której silnik pracuje wydajniej, przy mniejszym zużyciu energii. Przekłada się to bezpośrednio na bardzo dobrą efektywność i niskie koszta obsługi. Urządzenie podczas swojej pracy zachowuje się niespodziewanie cicho. Średni poziom hałasu nie przekracza 80db, co w zestawieniu ze średnim czasem suszenia, wynoszącym 7-8 sekund, należy uznać za naprawdę doskonały wynik. Kolejnym ciekawym…

Review Overview

Summary : Cicha i solidna

User Rating: 3.75 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress