Suszarka do włosów Sanjo HD-P7 1800W

Suszarka do włosów Sanjo HD-P7 Exclusive 1800W zaliczana jest do grupy Exclusive i przeznaczona dla bardzo wymagających klientów. Montuje się całość na ścianie, przez co urządzenie jest o wiele bardziej praktyczne. Producent zadbał o to żeby suszarka była bardzo wytrzymała, dlatego zastosował tutaj tworzywo ABS w białym uniwersalnym kolorze.  Dodatkowo zastosowano w obudowie chromowane wstawki, dlatego całość wygląda jeszcze bardziej ekskluzywnie. Wybierając suszarkę Sanjo HD-P7 Exclusive 1800W wiemy, że urządzenie będzie działać bezawaryjnie i będzie wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły. Uruchomienie suszarki następuje poprzez przycisk naciskowy. Jest to jednocześnie zabezpieczenie, bo wtedy, kiedy nie chcemy to puszczamy przycisk i urządzenie się wyłącza. Termik wbudowany w środku pozwala na skuteczne zabezpieczenie suszarki przed przegrzaniem. Po schłodzeniu urządzenia włącza się ono ponownie.  Suszarka działa w trzech trybach. Jest to zimna powietrze z całkowicie wyłączoną grzałką, ciepłe powietrze oraz bardzo gorące powietrze.

Parametry suszarki Sanjo HD-P7 Exclusive 1800W

Moc urządzenia to maksymalnie 1800W.  Mamy możliwość regulacji trzech stopni w tym jeden jest z włączoną grzałka.  Prędkości powietrza, które jest wydmuchiwane to maksymalnie 16m/s. urządzenie generuje hałas na poziomie 65dB.  Suszarka gotowa do pracy wazy jeden kilogram. Na zakupione urządzenie otrzymujemy dwa lata gwarancji. Klasa wodoodporności suszarki to IPX-1. W zestawie mamy suszarkę, kołki montażem oraz instrukcje wraz z gwarancją.

Suszarka do włosów Sanjo HD-P7 Exclusive 1800W zaliczana jest do grupy Exclusive i przeznaczona dla bardzo wymagających klientów. Montuje się całość na ścianie, przez co urządzenie jest o wiele bardziej praktyczne. Producent zadbał o to żeby suszarka była bardzo wytrzymała, dlatego zastosował tutaj tworzywo ABS w białym uniwersalnym kolorze.  Dodatkowo zastosowano w obudowie chromowane wstawki, dlatego całość wygląda jeszcze bardziej ekskluzywnie. Wybierając suszarkę Sanjo HD-P7 Exclusive 1800W wiemy, że urządzenie będzie działać bezawaryjnie i będzie wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły. Uruchomienie suszarki następuje poprzez przycisk naciskowy. Jest to jednocześnie zabezpieczenie, bo wtedy, kiedy nie chcemy to puszczamy przycisk i…

Review Overview

User Rating: 4.8 ( 1 votes)

4 komentarze

  1. Czy ktoś z użytkowników poleca tę suszarkę?

  2. Ja jak najbardziej polecam, mam takich w domu dwie

  3. Suszarki Sanjo to wg mnie najlepszy stosunek cena/jakość. Są to solidne suszarki a przy tym każdy może sobie na nie pozwolić.

  4. Dzięki za opisanie tej suszarki jestem właśnie na kupnie tego modelu i właściwie jestem zdecydowana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress