Suszarka do rąk Ultra Dry Junior 2000W

Tym razem do testów otrzymaliśmy kompaktową suszarkę do rąk w ekonomicznej cenie. Dokładniej chodzi o model Ultra Dry Junior 2000W.

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest ciekawe wzornictwo. Suszarka została zaprojektowana w modnym i nowoczesnym stylu ćwiartki okręgu. Takie wyprofilowanie znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Brak zakamarków i innych wklęśnięć na obudowie sprawia, że kurz i brud nie stanowi większego problemu.

Suszarka jest oczywiście uruchamiana automatycznie przez fotokomórkę. Podczas dziesiątek, jeśli nie setek prób, ani razu nie musieliśmy czekać na załączenie się urządzenia. To wielki plus, ponieważ w tej grupie cenowej często mamy do czynienia z produktami, wyposażonymi w kiepską czujkę.

Pewne zastrzeżenia można jednak mieć do nieco zbyt krótkiego czasu pracy. Fabrycznie zaprogramowane 30 sekund może się wydawać nieco za krótkim czasem, aby dokładnie wysuszyć ręce. Z drugiej jednak strony, w czasach ekonomii i oszczędzania energii, wydłużony czas pracy mógłby się również spotkać z krytyką klientów.

Wiele uwagi poświęciliśmy wykonaniu i spasowaniu elementów obudowy. Inaczej jak w innych suszarkach, model Ultra Dry Junior 2000W pozytywnie zaskakuje starannością wykonania. Nie znajdziemy tu jakichkolwiek większych szczelin czy skrzypiących plastików. Całość bardzo ładnie ze sobą współgra, a nawet po nagrzaniu nie wydaje żadnych nieprzyjemnych dźwięków.

W opakowaniu znajdujemy wszelkie niezbędne akcesoria i dokumentacje. Kabel długości 90 m w zupełności wystarcza do podłączenia do dowolnego gniazdka. System mocowania do ściany jest prosty i łatwy do wykonania. Dodatkowo, lekka waga 2,1 kg sprawia że suszarka może być bezpiecznie wieszanie nawet na ścianach z płyt gipsowo kartonowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress