Suszarka do rąk Sanjo model VIRGO RS-K1

Kieszeniowa suszarka do rąk Sanjo model VIRGO RS-K1 1800W , to model który dobrze sprawdza się w mojej firmie, gdyż stanowi nie tylko eleganckie wyposażenie łazienki w biurze, ale także spełnia swoje funkcje. Dzięki temu, że suszarka jest automatyczna, włącza się sama przy każdym użyciu, a potem wyłącza. Pozwala to na oszczędność energii elektrycznej, a osoba korzystająca ma komfort, gdyż nawiewa na jej dłonie ciepłe powietrze. To może stanowić także dobry sposób na rozgrzanie zmarzniętych dłoni, zwłaszcza zimą, kiedy jest spory mróz, albo ktoś zapomniał rękawiczek. Tej zimy, było już taki kilka razy, kiedy był spory mróz, a suszarka skutecznie pomogła odzyskać nam komfort.

Higiena też jest ważna, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup tej suszarki elektrycznej. Nie ma dzięki temu konieczności używania tego samego ręcznika. Każdy z nas, korzystając indywidualnie z firmowej łazienki, ma pewność, że nie przeniesie bakterii z dość zużytego frotowego ręcznika.

Biorąc pod uwagę, jak ważny jest prestiż w budowaniu relacji z klientami, łazienka może stać się wizytówką firmową, gdyż wiele razy zdarza się, że korzystają z niej nasi odbiorcy. W ostatnim czasie, oni sami zaczęli chwalić tą suszarkę, pytając mnie o jej model. Co jakiś czas sprawdzamy czy wszystko działa jak należy, a suszarkę mamy od ponad roku, działa bez zarzutu. W dodatku znacznie obniżyliśmy koszty zużycia ręczników w łazience, o czym wspomniała nam nasza księgowość. Dzięki temu mamy więcej pieniędzy w kasie na premie dla pracowników.

Dodatkową zaletą, zakupu była możliwość dodana kosztów wyposażenia, z czego także się ucieszyliśmy, poza tym to świadczy o prestiżu naszej firmy i o tym, że poszliśmy z „duchem czasu”. A nasza firma jest nowoczesna i nadąża za światowymi trendami. Sam styl jej wykonania bardzo elegancko wygląda, a niektóre osoby nawet na początku pytały, co to takiego. To dlatego, że jest ona dość nietypowa i działa punktowo, to znaczy nie rozprasza nadmuchiwanego powietrza, tak jak typowe modele montowane w ścianie.

Ania z Gliwic

Kieszeniowa suszarka do rąk Sanjo model VIRGO RS-K1 1800W , to model który dobrze sprawdza się w mojej firmie, gdyż stanowi nie tylko eleganckie wyposażenie łazienki w biurze, ale także spełnia swoje funkcje. Dzięki temu, że suszarka jest automatyczna, włącza się sama przy każdym użyciu, a potem wyłącza. Pozwala to na oszczędność energii elektrycznej, a osoba korzystająca ma komfort, gdyż nawiewa na jej dłonie ciepłe powietrze. To może stanowić także dobry sposób na rozgrzanie zmarzniętych dłoni, zwłaszcza zimą, kiedy jest spory mróz, albo ktoś zapomniał rękawiczek. Tej zimy, było już taki kilka razy, kiedy był spory mróz, a suszarka skutecznie…

Review Overview

Summary : Precyzyjna i elegancka

User Rating: 4.03 ( 2 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress