Suszarka do rąk Levante 1650

Koniec roku obfitował w nowości do testowania. Jedną z nich była suszarka Levante 1650 W w obudowie stalowej i z wykończeniem matowym. Na pierwszy rzut oka urządzenie zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie. Jednak jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Nauczeni doświadczeniem czym prędzej zainstalowaliśmy suszarkę w naszej łazience i przystąpiliśmy do intensywnego testowania.

Głośność

Niewątpliwą cechą charakterystyczną, na którą trzeba zwrócić uwagę, jak bardzo cicha praca. Była to dla nas miła odmiana, wobec dotychczasowych firmowych suszarek, z którymi zmagaliśmy się każdego dnia. Głośność pracy deklarowana przez producenta to 60 decybeli.

Czas pracy

Jeśli chodzi o funkcjonalność urządzenia i związaną z nią skuteczność, można mieć pewne wątpliwości. Suszarka suszy bardzo sprawnie, w krótkim czasie nagrzewając się do temperatury 50 stopni Celsjusza. Trzeba się jednak zastanowić nad tym, czy aż 40 sekund pracy jest naprawdę konieczne. Naszym zdaniem suszarka Levante 1650 znakomicie by się sprawdzała już przy włączaniu się na 20 sekund. Będąc jednak sprawiedliwym trzeba nadmienić, że pomimo dłuższego niż zwykle czasu suszenia, suszarka ani się nie nagrzewa zbyt mocno, a hałas jej pracy się nie zwiększa. Moc 1650 W również nie jest tak duża, aby trzeba się obawiać o wysokie rachunki za energię elektryczną.

Ogólna ocena

Automatycznych suszarek do rąk, w obudowie stalowej nie brakuje na rynku. Brakuje natomiast produktów, które są wykonane w sposób przyzwoity i po prostu prezentują dobrą klasę. W przypadku tego modelu suszarki można się doczepić do kilku rzeczy, są to jednak drobnostki. 2 letnia gwarancja, niewielka waga, prosty montaż i stosunkowo duża bezawaryjność w pełni je rekompensują, czyniąc wyborem wartym rozważenia.

Koniec roku obfitował w nowości do testowania. Jedną z nich była suszarka Levante 1650 W w obudowie stalowej i z wykończeniem matowym. Na pierwszy rzut oka urządzenie zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie. Jednak jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Nauczeni doświadczeniem czym prędzej zainstalowaliśmy suszarkę w naszej łazience i przystąpiliśmy do intensywnego testowania. Głośność Niewątpliwą cechą charakterystyczną, na którą trzeba zwrócić uwagę, jak bardzo cicha praca. Była to dla nas miła odmiana, wobec dotychczasowych firmowych suszarek, z którymi zmagaliśmy się każdego dnia. Głośność pracy deklarowana przez producenta to 60 decybeli. Czas pracy Jeśli chodzi o funkcjonalność urządzenia i związaną…

Review Overview

User Rating: 4.85 ( 2 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress