Suszarka do rąk eFlow 550 W

W naszym lokalu suszarka do rąk eFlow 550 W jest obecna już od prawie dwóch lat. Przez cały ten czas, nie wystąpiły żadne problemy z jej działaniem. Urządzenie okazało się kompletnie bezobsługowe, co bardzo nas ucieszyło. Średnia dzienna liczba cykli suszeń, z których każde trwa ok. 10 sekund, wynosi aż 200 razy. Przy tak dużym obciążeniu, inne suszarki ścienne do rąk dawały za wygraną już po roku. Ta, pomimo dwóch lat ciężkiej pracy, nie wykazuje żadnych oznak zmęczenia.

Czyszczenie

Dużą uwagę przykładamy do czystości w naszym obiekcie. Początkowo obawialiśmy się, że suszarka do rąk eFlow 550 W będzie kłopotliwa w czyszczeniu, za sprawą tworzywa, z jakiego została wykonana. Na szczęście, nasze podejrzenia okazały się całkowicie bezpodstawne. Suszarka jest nie tylko wytrzymała, ale i bardzo łatwo się czyści. Wystarczy kilka ruchów szmatką, a obudowa prezentuje się tak, jak wyglądała w dniu zakupu.

Praca suszarki

Pomimo też że suszarka nie należy do tych najcichszych w swojej lidze, to jednak w trakcie suszenia, nie jest zbyt kłopotliwa dla otoczenia. Podana przez producenta wartość 75 DB wydaje się prawdziwa i wbrew pozorom, można się przyzwyczaić do pracy urządzenia. Zaletę tego modelu jest krótki czas suszenia, w porównaniu do innych suszarek, w których wynosi nawet 40 sekund. Tutaj tylko 10.

Montaż

Montaż wykonany 2 lata temu, nie zapisał się szczególnie w pamięci naszych pracowników. Oznacza to, że suszarka do rąk eFlow 550 W nie sprawiła im żadnych kłopotów i można ją szczerze polecić wszystkim, szukającym trwałej i bezobsługowej automatycznej suszarki do rąk. Wierzymy w to, w że nasza suszarka do rąk będzie równie dobrze sprawowała się przez wiele kolejnych lat.

One comment

  1. świetna suszarka polecam do lokalu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress