Suszarka do rąk Bisk Masterline SR-S2 – opinia

Prowadzę niewielką restaurację z 10 stolikami. W tym roku zaplanowałem większy remont części sanitarnej i zaplecza kuchennego. Szczególnie skupiłem się na zmianie toalety dla gości. Stara, popękana glazura została wymieniona na płytki ceramiczne dużego formatu, a umywalki zostały wbudowane w marmurowy blat.

Do tej pory największe problemy miałem z suszarkami elektrycznymi. Średnio co roku musiałem je wymieniać na nowe. Albo się przegrzewały, albo były niszczone. Plastikowe obudowy często pękały podczas dłuższego suszenia rąk. Zdarzały się również skargi klientów, niezadowolonych ze słabej mocy. Postanowiłem to raz na zawsze zmienić i zastąpić tanie chińskie suszarki za 100 złotych czym porządnym.

Mój wybór padł ma elektryczną suszarkę do rąk Bisk Masterline, model SR-S2. To co na pierwszy rzut oka mi się spodobało, to elegancka, metalowa obudowa. Już samym wyglądem było widać solidność i staranność wykonania tego produktu. Brak wystających elementów także był zaletą – nie kusiło to do szarpania i niszczenia. Suszarka oczywiście była bezdotykowa – to akurat jest standardem.

Na pochwałę jednak zasługuje optymalny czas suszenia rąk. Niektóre z moich wcześniejszych suszarek wyłączały się po 3 sekundach – co było irytujące, lub niepotrzebnie grzały przez minutę – to z kolei niepotrzebnie zawyżało koszta. W suszarce Bisk Masterline czas suszenia został domyślnie ustawiony na ok pół minuty. W połączeniu z dużą wydajnością to w zupełności wystarczy, aby wysuszyć najbardziej mokre dłonie.

Suszarkę zakupiłem przez internet i dotarła do mnie fabrycznie zapakowana w opakowanie producenta. Wewnątrz była zabezpieczona folią i styropianowymi kształtkami. Naścienny montaż nie sprawił żadnych problemów – warto dodać że w komplecie znajduje się zestaw potrzebnych kołków z wkrętami.

Minęło już 2 miesiące od zakupu i montażu. Suszarka sprawdza się rewelacyjnie. Sądząc po 2 letniej gwarancji producenta, uważam że z suszarką nie powinno być żadnych problemów. Miło w końcu widzieć zadowolonych gości, korzystających z nowej toalety.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress