Siedzisko prysznicowe dla niepełnosprawnych Bisk Masterline PRO 04788 atestowane

Siedzisko składane prysznicowe przeznczone dla osób niepełnosprawnych Bisk Masterline PRO 04788 posiada specjalny atest.  Konstrukcja została wykonana w taki sposób żeby była stabilna, ale jednocześnie lekka i łatwa w użyciu. Całość mocowana jest w bezpieczny sposób do ściany.

Atestowane siedzisko Bisk Masterline PRO 04788

Siedzisko jest zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i Produktów Biobójczych.  Oczywiście posiada również Atest PZH i certyfikaty CE. Maksymalnie przewidziane obciążenie dla siedziska to sto pięćdziesiąt kilogramów.  Siedzisko zostało wykonane w kolorze białym, który jest uniwersalny i pasuje do każdego wnętrza. Waga całości to jedynie jeden kilogram. Na siedzisko otrzymujemy aż pięć lat gwarancji.  W opakowaniu fabrycznym znajdziemy kompletne krzesełko prysznicowe Bisk Masterline PRO 04788. Znajdziemy również wszystkie potrzebne do montażu elementy. W pudełku znajdziemy również instrukcje obsługi oraz montażu w języku polskim.  Mamy również kartę gwarancyjną producenta.

Osoby niepełnosprawne mogą w łatwy sposób skorzystać z krzesełka, które zostało wykonane dla nich w taki sposób żeby spełniało wszystkie normy bezpieczeństwa. Użytkowanie jest bardzo komfortowe, a krzesełko dzięki swoim wymiarom nie zajmuje wcale dużo miejsca. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i stabilne, dlatego w każdej łazience osób niepełnosprawnych powinno się znaleźć.  Siedzisko jest bardzo tanie, dlatego zainteresuje wiele osób, które go potrzebują do swojej łazienki.

4 komentarze

  1. Bardzo polecam to siedzisko, posiadamy je w domu i użytkuje je moja mama

  2. Wygodne i z atestami. Godne uwagi

  3. W domu każdego niepełnosprawnego powinno być takie siedzisko z atestami. Bardzo komfortowo się z niego korzysta

  4. Dużo pozytywnych opinii o tym produkcie, właśnie będę zamawiała to siedzisko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress