SANJO ORION ELEGANCE 1650 W

Nowoczesność coraz mocniej wkracza w nasze życie. Również w aspekty, które do tej pory wydawały nam się od niej wolne. Jednym z takich jest łazienka i czynność tak przyziemna, jak suszenie rąk. Okazuje się, że można ten prosty zabieg znacznie udoskonalić, a to właśnie dzięki wyjątkowej technologii, która została wbudowana w nowoczesną kieszeniową suszarkę do rąk, Sanjo Orion Elegance.

Suszarka ma prostokątny kształt i jest mocowana do ściany na kołkach. Maksymalna moc wynosi 1650 W, ale nie jest wykorzystywana za każdym uruchomieniem. Tym, co wyróżnia ten model od innych, jest automatyczne dopasowanie temperatury strumienia powietrza, do temperatury otoczenia. Oznacza to, że jeśli w łazience panuje temperatura wyższa, na przykład latem, suszarka nie będzie się musiała rozgrzewać do maksimum. Analogicznie działa to kiedy w pomieszczeniu temperatura spada. Wówczas moc urządzenia jest automatycznie podnoszona, dzięki czemu temperatura suszenia jest wyższa.

Suszarka_kieszeniowa_do_rak_Sanjo_Orion_1650W

Urządzenie Sanjo Orion Elegance jest również bardzo bezpieczne w użytkowaniu. To wszystko zasługa klasy wodoszczelności IPX4. Na pełne wysuszenie rąk wystarcza zaledwie 7 sekund. Przypomnijmy, że w klasycznych suszarka czas ten będzie wynosił około 30 sekund! Co za tym idzie, suszarka kieszeniowa jest znacznie oszczędniejsza pod kątem zużycia energii, oferuje również większą wygodę w codziennym użytkowaniu.
Szybki rzut oka na wykonanie. Metalowa, satynowana obudowa, proste krawędzie i zaokrąglone narożniki. Kształty te nadają suszarce lekkości, sprawiając że dobrze komponuje się z każdym wystrojem łazienki. Niewątpliwym atutem jest wbudowany filtr powietrza zasysanego, który chroni silnik przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami, które mogą się znajdować w powietrzu. Do automatycznego uruchomienia suszarki, zastosowano dwie niezależne fotokomórki. W praktyce oznacza to, że suszarka zacznie działać dopiero wtedy, jeśli zostaną w niej umieszczone obie dłonie, każda w swojej kieszeni.

Zobacz prezentacje suszarki

Nowoczesność coraz mocniej wkracza w nasze życie. Również w aspekty, które do tej pory wydawały nam się od niej wolne. Jednym z takich jest łazienka i czynność tak przyziemna, jak suszenie rąk. Okazuje się, że można ten prosty zabieg znacznie udoskonalić, a to właśnie dzięki wyjątkowej technologii, która została wbudowana w nowoczesną kieszeniową suszarkę do rąk, Sanjo Orion Elegance. Suszarka ma prostokątny kształt i jest mocowana do ściany na kołkach. Maksymalna moc wynosi 1650 W, ale nie jest wykorzystywana za każdym uruchomieniem. Tym, co wyróżnia ten model od innych, jest automatyczne dopasowanie temperatury strumienia powietrza, do temperatury otoczenia. Oznacza to,…

Review Overview

Summary : Nowoczesna i oszczędna

User Rating: 4.03 ( 2 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress