Sanjo Cetus 2100 W

Kontynuujemy dziś testy łazienkowych suszarek do rąk, których cena nie będzie przekraczała 200 złotych. Tym razem nasz wybór padł na suszarkę marki Sanjo, model Cetus. Urządzenie już na pierwszy rzut oka sprawia bardzo dobre wrażenie. To wszystko za sprawą ciekawie zaprojektowanej obudowy o płynnych liniach.

cetusUrządzenie waży 3 kg i posiada maksymalną moc 5000 obrotów. Przy tej prędkości suszenia, silnik elektryczny generuje hałas na poziomie 65 db. Jeden cykl suszenia dłoni to około 20 sekund. Urządzenie jest w pełni bezobsługowe – suszenie uruchamia się poprzez wbudowaną fotokomórkę. Do podłączenia urządzenia do zasilania, służy znajdujący się w zestawie kabel, długości około 70 cm.

Początkowo nieufnie podchodziliśmy do urządzeń, których cena jest tak niska, jak tego modelu. Okazuje się jednak że zupełnie bezpodstawnie. Suszarka do rąk Sanjo model Cetus ma całkiem przyzwoitą moc 2100 W oraz ładną obudowę z białego tworzywa ABS. To, co w pierwszych dniach powodowało nasze obawy, to trzeszczenie obudowy, kiedy urządzenie będzie intensywnie pracowało. Postanowiliśmy to sprawdzić i nic takiego jednak nie występuje. Pokrywa suszarki jest bardzo dobrze spasowana zresztą podzespołów, dzięki czemu nie są generowane żadne nieprzyjemne dla ucha dźwięki. Dodatkowo, na przednim panelu umieszczony został schematyczny rysunek suszących się dłoni, jednoznacznie wskazujący z jakim urządzeniem mamy do czynienia oraz jak należy go użytkować.

W tej cenie trudno znaleźć równie dobrze i solidnie wykonany model suszarki do rąk. Jeśli dodamy do tego atrakcyjne wzornictwo, to suszarka do rąk Sanjo model Cetus 2100 W rzeczywiście wysuwa się na pozycję lidera w swojej klasie.

Kontynuujemy dziś testy łazienkowych suszarek do rąk, których cena nie będzie przekraczała 200 złotych. Tym razem nasz wybór padł na suszarkę marki Sanjo, model Cetus. Urządzenie już na pierwszy rzut oka sprawia bardzo dobre wrażenie. To wszystko za sprawą ciekawie zaprojektowanej obudowy o płynnych liniach. Urządzenie waży 3 kg i posiada maksymalną moc 5000 obrotów. Przy tej prędkości suszenia, silnik elektryczny generuje hałas na poziomie 65 db. Jeden cykl suszenia dłoni to około 20 sekund. Urządzenie jest w pełni bezobsługowe – suszenie uruchamia się poprzez wbudowaną fotokomórkę. Do podłączenia urządzenia do zasilania, służy znajdujący się w zestawie kabel, długości około…

Review Overview

Tanio i solidnie

User Rating: 3.3 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress