Pojemnik ścienny na papier toaletowy w rolkach Faneco Duo

Pojemnik Faneco Duo przeznaczony jest do papieru toaletowego w rolkach. Został wykonany z trwałej i estetycznej stali nierdzewnej. Jest bardzo prosty w obsłudze i co ważne jeszcze łatwiejszy w konserwacji. Dla bezpieczeństwa został wyposażony w zamykaną na kluczyk komorę oraz wizjer, w którym widzimy, jaka ilość papieru jeszcze została.  Wzornictwo jest bardzo uniwersalne, dlatego łatwo ten rodzaj podatnika wkomponować w przestrzeń łazienki.

Parametry techniczne pojemnika Faneco Duo

Wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Obudowa jest chromowana i wygląda jak lustro.  Wymiary rolki, która może się znaleźć wewnątrz to od 18-23 cm, maksymalna średnica trzpienia to 5,5 cm. Papier w tym podajniku dozuje się ręcznie.  Jest to model przeznaczony do montażu na ścianie. Waży 1,4 kg. W zakupionym zestawie otrzymujemy pojemnik Faneco Duo na papier toaletowy, a do niego dołączona jest instrukcja obsługi oraz montażu w języku polskim. Dla ułatwienia montażu mamy również przygotowane kołki wraz ze specjalnymi wkrętami. Z montażem poradzi sobie każda osoba nawet bez doświadczenia. Wewnątrz opakowania znajdziemy również gwarancję od producenta na okres dwudziestu czterech miesięcy.

Pojemnik Faneco Duo przeznaczony jest do papieru toaletowego w rolkach. Został wykonany z trwałej i estetycznej stali nierdzewnej. Jest bardzo prosty w obsłudze i co ważne jeszcze łatwiejszy w konserwacji. Dla bezpieczeństwa został wyposażony w zamykaną na kluczyk komorę oraz wizjer, w którym widzimy, jaka ilość papieru jeszcze została.  Wzornictwo jest bardzo uniwersalne, dlatego łatwo ten rodzaj podatnika wkomponować w przestrzeń łazienki. Parametry techniczne pojemnika Faneco Duo Wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Obudowa jest chromowana i wygląda jak lustro.  Wymiary rolki, która może się znaleźć wewnątrz to od 18-23 cm, maksymalna średnica trzpienia to 5,5 cm.…

Review Overview

User Rating: 4.75 ( 1 votes)

2 komentarze

  1. Jest to jeden z lepszych pojemników jakie miałem w swojej firmie

  2. Schludna ładnie wyglądająca pasująca zarówno do prywatnego domu jak i publicznych toalet, może zwłaszcza to drugie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress