Pojemnik na ręczniki papierowe w rolkach Faneco POP

Pojemnik dozownik do papieru na rolce został wykonany z bardzo trwałego tworzywa sztucznego ABS. Dzięki czemu pojemnik można utrzymać w łatwy sposób w czystości i co ważne jest też bardzo trwały.  Jest bardzo prosty w obsłudze dzięki zamykaniu na kluczyk komorze na ręczniki. Zastosowanie tak uniwersalnego wzornictwa pozwala na dopasowanie pojemnika do każdego rodzaju łazienki.

Parametry urządzenia

Pojemnik jest dostępny w kolorze szarym lub jasnym. Można do wnętrza pojemnika włożyć rolki papierowe o średnic do 200 mm, jak i szerokości nieprzekraczającej 210 mm. Posiada ręczny sposób dozowania, dzięki czemu jest bezawaryjny.  Cały pojemnik jest lekki i nie waży więcej niż jeden kilogram. Producent przewidział na niego gwarancje dwunastomiesięczną. W zestawie otrzymujemy pojemnik wraz z instrukcją montażu i obsługi. Wszystko jest napisane w języku polskim. Producent do zestawu dołączył również elementy montażowe jak kółka i wkręty. W pudełku znajdziemy również kartę gwarancyjną.

Całość prezentuje się bardzo dobrze i jest przeznaczona do każdego typu łazienki. Idealnie komponuje się we wnętrzu spełniając w stu procentach swoją funkcje. Zabezpieczenie plastikowym kluczem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają dzieci i chcą w ten sposób zabezpieczyć ręczniki przed ich wyciąganiem. Niska cena i wysoka jakość zastosowanych materiałów daje pojemności Faneco przewagę na konkurencją. Klienci chcący wybrać pojemnik na papier w rolkach powinny się tym modelem zainteresować.

Pojemnik dozownik do papieru na rolce został wykonany z bardzo trwałego tworzywa sztucznego ABS. Dzięki czemu pojemnik można utrzymać w łatwy sposób w czystości i co ważne jest też bardzo trwały.  Jest bardzo prosty w obsłudze dzięki zamykaniu na kluczyk komorze na ręczniki. Zastosowanie tak uniwersalnego wzornictwa pozwala na dopasowanie pojemnika do każdego rodzaju łazienki. Parametry urządzenia Pojemnik jest dostępny w kolorze szarym lub jasnym. Można do wnętrza pojemnika włożyć rolki papierowe o średnic do 200 mm, jak i szerokości nieprzekraczającej 210 mm. Posiada ręczny sposób dozowania, dzięki czemu jest bezawaryjny.  Cały pojemnik jest lekki i nie waży więcej niż…

Review Overview

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

2 komentarze

  1. Podajnik na żywo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć urządzenie do podawania papieru, które się nie psuje, a do tego utrzymanie jego czystości jest bardzo łatwe.

  2. Od kilku miesięcy mam w swojej łazience ten pojemnik i spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Zero problemów z użytkowaniem i z czyszczeniem. Jestem z tego urządzenia naprawdę bardzo zadowolona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress