Pojemnik na ręczniki papierowe w rolce z wyciąganą tuleją

Podajnik na ręczniki papierowe w roli został wykonany z bardzo trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Zapewnia to bezproblemowe utrzymanie czystości pojemnika nawet przez wiele lat.  Pojemnik został wyposażony w specjalny kluczyk i zamykanie oraz w wizjer kontrolny. To wszystko pozwala na łatwiejsze kontrolowanie ilości papieru na rolce. Producent stworzył uniwersalny wzór pojemnika, dlatego pasuje od do każdego rodzaju kuchni lub łazienki. Komponuje się bardzo dobrze z całością i prezentuje się dzięki temu wyśmienicie.

Parametry pojemnika 220

Dostępny jest w uniwersalnym białym kolorze. Przeznaczony został do ręczników na roli, których średnica nie przekracza 145 mm. Papier wyciąga się ręcznie, przez co urządzenie jest bezawaryjne i bardzo wytrzymałe. Wystarczy je przykręcić do ściany i już można z niego korzystać.  Podajnik 220 jest bardzo lekki i jego waga nie przekracza jednego kilograma. Na cały zestaw producent udziela nam dwunastomiesięcznej gwarancji. W pudełku można pojemnikiem znajdziemy również instrukcje obsługi oraz montażu i specjalne elementy montażowe. Z montażem na ścianie poradzi sobie każda osoba i wykona tę czynność w pół godziny.

Podajnik jest bardzo estetyczny, dlatego idealnie nadaje się do każdej łazienki oraz kuchni. Może być montowany na stacji benzynowej jak w domowej łazience. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i będzie dawało wiele radości każdego, kto się na nie zdecyduje. Bardzo niska cena tym bardziej zachęca do zapoznania się z tą ofertą.

3 komentarze

  1. Kupiłam podajnik na papier i jestem z niego zadowolona. Do tej pory się nic z nim złego nie stało, mimo że korzystam z niego od pół roku. Jest jeszcze na gwarancji, dlatego w razie, czego wiem gdzie ma się z tym zgłosić, ale wątpię żeby to było potrzebne.

  2. Nie sądziłam, że podajnik na papier może być wykonany z tak trwałego materiału. Moje dzieci „testowały” ten materiał i przetrwał, to oznacza, że jest bardzo wytrzymały, dlatego polecam to urządzenie do domowych łazienek.

  3. Ja również polecam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress