Pojemnik metalowy na papier Faneco ZZ Evo LCO0107I

Pojemnik wykonany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu prezentuje się bardzo dobrze i jest trwały. W pojemniku stosuje się papier w postaci specjalnych listków i odpowiednich wymiarach pasujących do obudowy. Jest bardzo prosty w obsłudze i czyszczeniu. Dla bezpieczeństwa i kontroli zastosowano tutaj specjalny zamek wraz z kluczykiem do zamykania komory z ręcznikami. Można również zajrzeć przez specjalny wizjer czy ręczniki się nie kończą w podajniku.  Producent stosując tak nowoczesny wzór daje nam możliwość zamontowania dozownika na papier w każdej łazience. Może to być łazienka w domu jak w firmie.

Pojemnik dostępny jest w kolorze srebrnym, polerowanym.  Maksymalnie do środka można będzie włożyć sześćset listków ręczników papierowych. Jest to pojemnik ręczny, czyli poprzez wyciąganie jednego listka pojawia się drugi.  Dozownik można zamontować do ściany. Jego waga po włożeniu ręczników nie będzie większa niż dwa kilogramy.

W pudelku otrzymujemy pojemnik Faneco ZZ Evo LCO0107I wraz z instrukcją montażu w języku polskim. Od producenta otrzymujemy dodatkowo elementy montażowe jak kołki z wkrętami. Na pojemnik przedziwna jest dwunastomiesięczna gwarancja.

Pojemnik prezentuje się bardzo dobrze, dlatego jest bardzo popularny wśród klientów z bardzo dużymi wymaganiami. Jest trwały dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i może pracować w każdych warunkach. Dozownik można kupić w bardzo przystępnej cenie, dlatego jego popularność cały czas rośnie.  Jest to oferta godna polecenia.

Pojemnik wykonany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu prezentuje się bardzo dobrze i jest trwały. W pojemniku stosuje się papier w postaci specjalnych listków i odpowiednich wymiarach pasujących do obudowy. Jest bardzo prosty w obsłudze i czyszczeniu. Dla bezpieczeństwa i kontroli zastosowano tutaj specjalny zamek wraz z kluczykiem do zamykania komory z ręcznikami. Można również zajrzeć przez specjalny wizjer czy ręczniki się nie kończą w podajniku.  Producent stosując tak nowoczesny wzór daje nam możliwość zamontowania dozownika na papier w każdej łazience. Może to być łazienka w domu jak w firmie. Pojemnik dostępny jest w kolorze srebrnym, polerowanym.  Maksymalnie do środka…

Review Overview

Solidny i trwały

Summary : Dobry stosunek jakość/cena

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

2 komentarze

  1. Dobrze prezentuje się w naszej łazience

  2. Jest to bardzo dobrej jakości pojemnik na papier, ma sporą pojemność. W biurach które wynajmuje firmom wszystkie toalety sa w niego wyposażone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress