Plastikowy pojemnik na ręczniki LCP5009BL

Ręczniki znajdujące się wewnątrz są składane, przez co osoba chcąca wytrzeć ręce wyciąga je pojedynczo. Pojemnik jest odporny na działanie wody, ale co ważne również na wandali chcących coś urwać i zniszczyć. Jest bardzo wytrzymały i estetyczny. To wszystko udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu policarbonu, czyli bardzo wytrzymałego plastiku.  Ten model występuje w dwóch kolorach czarnym oraz białym.

Obudowa

została wykonana w taki sposób żeby była bezpieczna, dlatego nie ma tutaj żadnych ostrych kantów, a czyszczenie jej jest bardzo łatwe. Zastosowanie wąskiego wypustu spowodowało, że zużywa się o wiele mniej papierowych ręczników.  Wygląd pojemnika to coś nowoczesnego i psującego do każdego wnętrza.

Pojemność

Maksymalna ilość ręczników, jakie mogą się znaleźć w pojemniku to 600 listków.  Całość zamykana jest na zamek i plastikowy kluczyk. W zestawie otrzymujemy pojemnik wraz z bardzo dokładną instrukcją montażu w języku polskim.  Dla ułatwienia montażu producent dodał kołki wraz z wkrętami.  Urządzenie zostało objęte dwudziestocztero miesięczną gwarancją.

Podsumowanie

Pojemnik prezentuje się bardzo dobrze i gwarantuje, że będzie działał długie lata. Jego obsługa jest bardzo prosta i szybka. Można w kilka chwil dodać taką ilość ręczników papierowych, jaka może się zmieścić.  Opinie klientów na temat użytkowania pojemnika są bardzo dobre. Pojemnik bardzo dobrze będzie pasował do nowoczesnych wnętrz gdzie każdy element powinien prezentować się bardzo dobrze. Zapewnia to nowoczesny i niepowtarzalny design.

Ręczniki znajdujące się wewnątrz są składane, przez co osoba chcąca wytrzeć ręce wyciąga je pojedynczo. Pojemnik jest odporny na działanie wody, ale co ważne również na wandali chcących coś urwać i zniszczyć. Jest bardzo wytrzymały i estetyczny. To wszystko udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu policarbonu, czyli bardzo wytrzymałego plastiku.  Ten model występuje w dwóch kolorach czarnym oraz białym. Obudowa została wykonana w taki sposób żeby była bezpieczna, dlatego nie ma tutaj żadnych ostrych kantów, a czyszczenie jej jest bardzo łatwe. Zastosowanie wąskiego wypustu spowodowało, że zużywa się o wiele mniej papierowych ręczników.  Wygląd pojemnika to coś nowoczesnego i psującego do…

Review Overview

Summary : Duża pojemność i szybka obsługa

User Rating: 4.75 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress