Oczyszczacz powietrza Warmatec AP200W do 60 m2

Urządzenie Warmatec AP200W idealnie nadaje się do zastosowania w domu. Skutecznie usuwa kurz, smog, drobnoustroje czy pyłki roślin.  Moc urządzenia pozwala na oczyszczenie do sześćdziesięciu metrów kwadratowych mieszkania. Oczyszczacz posiada aż siedmioetapowy proces filtracji powietrza, do którego zalicza się:

– filtr wstępny, który usuwa największe zanieczyszczenia jak sierść czy włosy.

-filtr HEPA odpowiedzialny jest za zatrzymywanie do 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząstek od 0,1 µm do 0,3 µm. Ten filtr skutecznie zatrzymuje komórki pierwotniaków, grzybów czy pyłków.

– filtr węgla aktywowanego pozwala na zatrzymywanie związków organicznych oraz nieorganicznych. Idealnie nadaje się do absorbowania dymu tytoniowego, oraz metali ciężkich.

– sito molekularne działa podobnie jak filtr węgla aktywowanego. Posiada dużą ilość porów, dlatego zatrzymuje inne cząsteczki niż filtr węglowy.

– lampa UV niszczy DNA bakterii i wirusów, które nie zatrzymały się na filtrze HEPA.

– filtr fotokatalityczny składa się z gąbki, na której jest dwutlenek tytanu. Jest to związek nie szkodliwy dla naszego zdrowia, ale za to skutecznie wyłapuje zanieczyszczeni z powietrza.

– jonizator generuje ujemne jony przez to przyciąga cząsteczki dodatnie kurzu czy pyłków.  Urządzenie, co sekundę emituje aż dziesięć milionów cząsteczek jonów ujemnych.

Urządzenie Warmatec AP200W idealnie nadaje się do zastosowania w domu. Skutecznie usuwa kurz, smog, drobnoustroje czy pyłki roślin.  Moc urządzenia pozwala na oczyszczenie do sześćdziesięciu metrów kwadratowych mieszkania. Oczyszczacz posiada aż siedmioetapowy proces filtracji powietrza, do którego zalicza się: - filtr wstępny, który usuwa największe zanieczyszczenia jak sierść czy włosy. -filtr HEPA odpowiedzialny jest za zatrzymywanie do 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząstek od 0,1 µm do 0,3 µm. Ten filtr skutecznie zatrzymuje komórki pierwotniaków, grzybów czy pyłków. - filtr węgla aktywowanego pozwala na zatrzymywanie związków organicznych oraz nieorganicznych. Idealnie nadaje się do absorbowania dymu tytoniowego, oraz metali…

Review Overview

User Rating: 4.85 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress