Merida Optima M99A 1640W

Połączenie wysokiej jakości materiałów z doskonałym i niezawodnym mechanizmem suszącym, to najlepsza charakterystyka produktu, jakim jest automatyczna suszarka do rąk Merida Optima M99A 1640W. Urządzenie jest wyrobem renomowanej firmy o potwierdzonym autorytecie, niezwykle chętnie wybieranej przez wielu przedsiębiorców.

Co ciekawego ma do zaproponowania automatyczna suszarka do rąk Merida Optima M99A 1640W?

Klasyczny wygląd

Minimalistyczne podejście do kwestii designu sprawiło, że prezentowana suszarka będzie znakomicie prezentowała się w każdym rodzaju pomieszczeń. Zarówno klasyczne łazienki jak i nowoczesne pokoje kąpielowe, na pewno zyskają na atrakcyjności i funkcjonalności, gdy pojawi się w nich prezentowana  suszarka.

Duży wybór

Bardzo ważny dla wielu klientów może być wybór najlepsze wersji kolorystycznej. W tym przypadku możemy liczyć na kompletne wsparcie producenta, który przygotował suszarki w aż 3 wariantach. Biały, srebrny matowy i srebrny błyszczący.

Trwałość

Suszarki ścienne do rąk są często narażone na przegrzanie. Wynika to z dwóch powodów. Po pierwsze – za słabej jakości materiałów, po drugie, zbyt długim czasie suszenia, zaplanowanym przez producenta. W przypadku automatycznej suszarki do rąk Merida Optima M99A 1640W ten problem nie istnieje. Suszarka każdorazowo włącza się na 40 sekund i automatycznie wyłącza. Nie trzeba przy tym wciskać żadnego przełącznika. Suszarka jest przez to nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale i bardzo higieniczna, nie wymagająca kontaktu dłoni z obudową.

 

Obudowa

W uzupełnieniu wcześniejsze informacji o kolorach, warto nadmienić że automatyczna suszarka do rąk Merida Optima M99A 1640W posiada metalową, a nie plastikową obudowę. Znacznie podnosi to jej trwałość i ułatwia zachowane pełnej czystości. Podsumowując, suszarka do rąk Merida Optima M99A 1640W to tani i przystępny model, który znakomicie sprawdzi się w większości miejsc, w jakich liczy się dokładność, trwałość i ekonomiczna cena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress