Merida DualFlow Plus 420-1100W bezgrzałkowa

W ostatnim czasie postanowiliśmy nieco „zaszaleć” i poddać naszym testom suszarkę z górnej półki. Wybór nie był prosty, ponieważ z każdym miesiącem konkurencja w tej dziedzinie staje się coraz większa. Po długich namysłach, postanowiliśmy wypróbować urządzenie, którym jest kieszeniowa suszarka do rąk Merida DualFlow Plus 420-1100W.

Głównym powodem naszego wyboru był ciekawy design tej suszarki. Obudowa z białego i gładkiego tworzywa ABS, została w górnej części fantazyjnie wykrzywiona, zamieniając proste urządzenie w dekorację każdej łazienki. Producent przewidział możliwość wyboru pomiędzy dwoma kolorami, co również stanowi dużą zaletę tego produktu. Biały lub srebrny front wykonany ze szczotkowanego aluminium – na to może liczyć każdy z klientów. Trzeba przyznać że danie takiej możliwości jest bardzo ważne i pozwala dopasować wizualnie suszarkę do wyglądu łazienki. By jednak zachować obiektywizm, nadmieńmy że wybór wersji ze srebrnym frontem wiąże się z dopłatą do regularnej ceny urządzenia.

Suszarka kieszeniowa Merida DualFlow Plus 420-1100W, podobnie jak inne produkty z tej kategorii jest urządzeniem bezgrzałkowym. Jak więc następuje suszenie dłoni? Do tego celu wykorzystywany jest bardzo silny strumień powietrza, generowany przez silnik o mocy maksymalnej 1100 W. W tym przypadku, czas jednego suszenia dłoni wynosi zaledwie 8 sekund. Dla porównania, tradycyjne suszarki grzałkowe suszą dłonie przez około 30 do 40 sekund. Zaletą suszarki kieszeniowej jest znacznie większą ochrona skóry. Brak ryzyka występowania przesuszenia jest szczególnie ważna dla kobiet.

Aby jednak zapewnić tak dużą wydajność i kulturę pracy, bo trzeba wspomnieć że kieszeniowa suszarka do rąk Merida DualFlow Plus 420-1100W pracuje bardzo cicho (68 decybeli hałasu), konieczne było zmieszczenie w obudowie dosyć dużego silnika. To właśnie on sprawia, że waga całego urządzenia wynosi 19 kg, a wymiary to 66x23x32 cm. Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania, zaleca się montaż na ścianach murowanych, przy pomocy dołączonych do zestawu wkrętów i kołków. Standardowy rozstaw otworów pozwala na łatwy montaż w tym samym miejscu, w którym dotychczas znajdowała się inna suszarka o podobnych gabarytach

W ostatnim czasie postanowiliśmy nieco „zaszaleć” i poddać naszym testom suszarkę z górnej półki. Wybór nie był prosty, ponieważ z każdym miesiącem konkurencja w tej dziedzinie staje się coraz większa. Po długich namysłach, postanowiliśmy wypróbować urządzenie, którym jest kieszeniowa suszarka do rąk Merida DualFlow Plus 420-1100W. Głównym powodem naszego wyboru był ciekawy design tej suszarki. Obudowa z białego i gładkiego tworzywa ABS, została w górnej części fantazyjnie wykrzywiona, zamieniając proste urządzenie w dekorację każdej łazienki. Producent przewidział możliwość wyboru pomiędzy dwoma kolorami, co również stanowi dużą zaletę tego produktu. Biały lub srebrny front wykonany ze szczotkowanego aluminium – na to…

Review Overview

Summary : Cicha, stylowa i lekka

User Rating: 3.35 ( 3 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress