Kieszeniowa suszarka do rąk Faneco Monsun

Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem wprowadzenia do swojego lokalu kilku innowacji. Jedną z nich miało być zastąpienie dotychczasowej suszarki z dmuchawą, nową suszarką kieszeniową. Po raz pierwszy z takim rozwiązaniem spotkałem się kilka lat temu za granicą. Od tego czasu stałem się zagorzałym fanem tego rozwiązania. Nie tylko znacznie szybszy czas suszenia, ale również większa wygoda. Na ten cel przeznaczyłem do 2000 złotych.

Wybrałem model Faneco Monsun 1650W, polecany na kilku forach. Spodobała mi się jego elegancka stylistyka, oraz to że został wykonany z bezpiecznego tworzywa ABS. Dodatkowo, urządzenie posiada powłokę antybakteryjną, co również jest bardzo ważne w tego rodzaju produktach. Suszarka jest oczywiście automatyczna, co oznacza że uruchamia się samoczynnie po umieszczeniu dłoni w kieszeni.

Co jest największą zaletą tego rodzaju suszarki? Sposób jej działania. W przypadku innych modeli, strumień powietrza wysusza wilgotną skórę. Prowadzi to niestety do uczucia suchości i chropowatości. Konieczność stosowania kremu nawilżającego po korzystaniu z klasycznej suszarki do rąk, jest jednym z największych zastrzeżeń pod ich adresem. W przypadku suszarki kieszeniowej sposób działania jest inny. Mocny strumień powietrza, wychodzący z poziomych kanałów, zdmuchuje szybko wilgoć z dłoni, w kilka chwil pozostawiając je suchymi. Na duży plus zasługuje również to, że suszarka jest ekonomiczna. Wystarczy zaledwie kilka sekund pracy, aby całkowicie osuszyć skórę dłoni, bez pozostawiania nieprzyjemnego uczucia szorstkości na niej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress