Impeco Jet White 1850W

Suszarka kieszeniowa Impeco Jet White 1850W wykonana jest z najlepszych materiałów takich jak tworzywo ABS.  Prezentuje się bardzo dobrze i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Utrzymanie czystości tworzywa jest bardzo łatwe. Urządzenie daje możliwość regulacji temperatury powietrza jak i poboru mocy.  Wszystkie parametry można będzie dostosować do własnych potrzeb.  W urządzeniu wbudowany jest filtr powietrza HEPA.  

Maksymalna prędkość nadmuchu wynosi 105 m/s. do wyboru mamy dwa tryby. Tryb gorący to pełna moc 1850W, w trybie zimnym urządzenie pobiera 700W.  Poziom hałasu przy włączeniu pełnej mocy to 69dB.  Do wysuszania rąk potrzebne jest około dziesięciu sekund.  Producent zamontował w urządzeniu specjalny auto wyłącznik, który chroni przed przegrzaniem się urządzenia. Suszarka kieszeniowa Impeco Jet White 1850W waży 10,5 kilograma.  Jest to jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku, który gwarantuje długoletnią prace. Nowoczesny wygląd pasuje do każdego pomieszczenia.  Suszarka jest łatwa w montażu, a wszystkie potrzebne materiały mamy w zestawie.  W obiektach, w których przez cały dzień przewija się bardzo dużo osób to urządzenie będzie się bardzo dobrze spisywało. Jest trwałe, estetyczne i tanie.  Można je z powodzeniem montować w szpitalach, punktach gastronomicznych czy w urzędach. Suszarka została wyprodukowana zgodnie z certyfikatami: CE, CB, IP44.  Urządzenie nie jest dużych rozmiarów 669mm x 298mm x 184mm, dlatego nadaje się do większych i mniejszych pomieszczeń.

Suszarka kieszeniowa Impeco Jet White 1850W wykonana jest z najlepszych materiałów takich jak tworzywo ABS.  Prezentuje się bardzo dobrze i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Utrzymanie czystości tworzywa jest bardzo łatwe. Urządzenie daje możliwość regulacji temperatury powietrza jak i poboru mocy.  Wszystkie parametry można będzie dostosować do własnych potrzeb.  W urządzeniu wbudowany jest filtr powietrza HEPA.   Maksymalna prędkość nadmuchu wynosi 105 m/s. do wyboru mamy dwa tryby. Tryb gorący to pełna moc 1850W, w trybie zimnym urządzenie pobiera 700W.  Poziom hałasu przy włączeniu pełnej mocy to 69dB.  Do wysuszania rąk potrzebne jest około dziesięciu sekund.  Producent zamontował w urządzeniu specjalny…

Review Overview

Summary : Niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach

User Rating: Be the first one !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress