Hotelowa suszarka Sanjo HD-P2G

Niewielkich rozmiarów naścienna suszarka do włosów, to idealna propozycja do hoteli, moteli, pensjonatów i domów wypoczynkowych, pragnących umilić gościom pobyt, oferując komplet niezbędnego wyposażenia. Suszarka poza tym, że wyróżnia się naprawdę optymalnie dobranymi rozmiarami, pozytywnie zaskakuje jakością wykonania i doborem materiałów.

Moc suszarki do włosów Sanjo HD-P2G

Jednym z ważniejszych parametrów pracy suszarek do włosów, jest ich moc. W tym przypadku otrzymujemy imponujące 1200 W, z możliwością dwustopniowej regulacji. To wystarcza aby szybko wysuszyć krótkie włosy, a i z długimi suszarka nie będzie miała problemu/

Montaż suszarki

Suszarka montowana jest do ściany, wykorzystując dołączone kołki i uchwyt. Obudowa o niewielkich rozmiarach nie potrzebuje wiele miejsca, dzięki czemu, suszarkę można zlokalizować w najbardziej korzystnym położeniu.

Bonus

Hotelowa suszarka do włosów Sanjo HD-P2G wyróżnia się dodatkowym bonusem. Jest nim gniazdo zasilania golarki 110/230V.

Podsumowanie

Prezentowana suszarka to bardzo ciekawa pozycja w segmencie hotelowych suszarek do włosów. Urządzenie oferuje wszystko, czego można od takiego produktu oczekiwać. Praca jest cicha, duża moc pozwala szybko wysuszyć nawet mokre, długie włosy, a eleganckie wykonanie dobrze komponuje się z każdym wystrojem łazienki.

Niewielkich rozmiarów naścienna suszarka do włosów, to idealna propozycja do hoteli, moteli, pensjonatów i domów wypoczynkowych, pragnących umilić gościom pobyt, oferując komplet niezbędnego wyposażenia. Suszarka poza tym, że wyróżnia się naprawdę optymalnie dobranymi rozmiarami, pozytywnie zaskakuje jakością wykonania i doborem materiałów. Moc suszarki do włosów Sanjo HD-P2G Jednym z ważniejszych parametrów pracy suszarek do włosów, jest ich moc. W tym przypadku otrzymujemy imponujące 1200 W, z możliwością dwustopniowej regulacji. To wystarcza aby szybko wysuszyć krótkie włosy, a i z długimi suszarka nie będzie miała problemu/ Montaż suszarki Suszarka montowana jest do ściany, wykorzystując dołączone kołki i uchwyt. Obudowa o niewielkich…

Review Overview

Mocna i cicha

User Rating: 4.4 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress