Hotelowa suszarka do włosów Warmtec M737 1200W z uchwytem ściennym

Suszarki hotelowe to jedno z tych urządzeń, z których najczęściej korzystają panie. Panowie ze swoimi zazwyczaj krótkimi włosami, nie mają potrzeby sięgania po te sprzęty, wspomagając się wyłącznie ręcznikiem kąpielowym. Mimo wszystko, bardzo duży wybór hotelowych suszarek do włosów, sprawia że warto nieco bliżej się zainteresować tymi produktami.

Przeglądając ofertę ekonomicznych suszarek, w nasze oko wpadł model Warmtec M737 o mocy 1200W. Podobnie jak wiele innych takich suszarek, również ten model został wyposażony w praktyczny uchwyt ścienny.

Wykonanie

Suszarka w całości została wykonana z białego tworzywa sztucznego o idealnie gładkiej powierzchni. To bardzo duży plus, gdyż taka suszarka jest łatwa w czyszczeniu. Tworzywo ABS ma właściwości antybakteryjne, co jest zasługą nie porowatej struktury. Długi przewód łączący suszarkę z uchwytem to kolejny argument, aby wybrać ten właśnie model. Pozwala to na wygodne używanie suszarki, również wtedy kiedy jest zamontowana w większej odległości od lustra.

warmtec2

Praca

Z ciekawością uruchomiliśmy suszarkę do włosów Warmtec M737. Spodziewaliśmy się głośnej pracy, ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Suszarka pracuje w sposób przyjemny dla ucha, wydając niskie mruczenie. Dotyczy to zarówno pracy na I i II biegu, który odpowiada 650W  1200W mocy przekazywanej na grzałkę.

Praktyczne rozwiązania

W cenie 100 złotych otrzymujemy bardzo przyzwoicie wykonaną suszarkę, o zadowalającej mocy. Czy jest więc jakiś powód, aby to hotelowa suszarka do włosów Warmtec M737 1200W z uchwytem ściennym została przez nas wybrana? Oczywiście że tak. Tym co odróżnia ten produkt od reszty, jest wyjątkowy uchwyt. Pozwala on nie tylko zamocować suszarkę do ściany, ale również w szufladzie pod łazienkowym blatem. To coraz częściej spotykane rozwiązanie w nowoczesnych łazienkach, w których właściciele nie chcą, aby wygląd suszarki psuł misternie zaprojektowane wnętrza.

Suszarki hotelowe to jedno z tych urządzeń, z których najczęściej korzystają panie. Panowie ze swoimi zazwyczaj krótkimi włosami, nie mają potrzeby sięgania po te sprzęty, wspomagając się wyłącznie ręcznikiem kąpielowym. Mimo wszystko, bardzo duży wybór hotelowych suszarek do włosów, sprawia że warto nieco bliżej się zainteresować tymi produktami. Przeglądając ofertę ekonomicznych suszarek, w nasze oko wpadł model Warmtec M737 o mocy 1200W. Podobnie jak wiele innych takich suszarek, również ten model został wyposażony w praktyczny uchwyt ścienny. Wykonanie Suszarka w całości została wykonana z białego tworzywa sztucznego o idealnie gładkiej powierzchni. To bardzo duży plus, gdyż taka suszarka jest łatwa…

Review Overview

Summary : Niska cena i funkcjonalny uchwyt

User Rating: 3.45 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress