Hotelowa suszarka do włosów Sanjo HD-P1

Bardzo elegancka i wygodna w użytkowaniu, hotelowa suszarka do włosów Sanjo HD-P1. To co ją wyróżnia już na pierwszy rzut oka, to czarny kolor. Oryginalny design to również zasługa ciekawie zbudowanego uchwytu ściennego z kieszenią na suszarkę. Poręczne rozmiary, a także wygodna rączka suszarki, ułatwia jej używanie, nawet w ciasnych łazienkach.

Solidność

Obudowa uchwytu oraz suszarki została wykonana z błyszczącego tworzywa ABS. Zastosowanie koloru czarnego to bardzo ciekawa alternatywa dla powtarzalnych białych suszarek. Prezentowany model będzie znakomicie się prezentował na tle białych lub ciemnych ścian. Zastosowane w produkcie tworzywo, jest łatwe w czyszczeniu oraz odporne na działanie temperatury. To ważne, ponieważ suszarka ma moc 1200 W.

Użytkowanie

Mieliśmy kilka dni na przetestowanie suszarki. Rozpoczęliśmy prace od jej montażu do ściany. Czynność nie była trudna, a dużą pomocą okazały się kołki (2 sztuki), dołączone do suszarki. Po podłączeniu do zasilania, zaczęliśmy testować głośność pracy. Miły dla ucha pomruk na nikogo nie działał irytująco. 2 stopnie regulacji mocy suszenia, pozwalają dobrać odpowiednie parametry pracy, do stopnia wilgotności i gęstości włosów.

Hotelowa_suszarka_do_wlosow_sanjo

Bezpieczeństwo

Bezpieczne wykorzystywanie hotelowej suszarki do włosów Sanjo HD-P1 zapewnione jest dzięki przyciskowi w rącze. Aby uruchomić suszarkę, należy przez cały trzymać go włączonego. Jest to zabezpieczenie, chroniące przed przypadkowym uruchomieniem suszarki, kiedy mogłaby zostać strącona z uchwytu.

Ogólna ocena

Przedstawiona suszarka oferuje wszystko, czego można oczekiwać od produkty z tej grupy cenowej. Jest łatwa w użytkowaniu, posiada solidną obudowę i wystarczającą moc. Niewątpliwą zaletą jest oryginalna kolorystyka, która z pewnością przekona niejednego klienta.

Bardzo elegancka i wygodna w użytkowaniu, hotelowa suszarka do włosów Sanjo HD-P1. To co ją wyróżnia już na pierwszy rzut oka, to czarny kolor. Oryginalny design to również zasługa ciekawie zbudowanego uchwytu ściennego z kieszenią na suszarkę. Poręczne rozmiary, a także wygodna rączka suszarki, ułatwia jej używanie, nawet w ciasnych łazienkach. Solidność Obudowa uchwytu oraz suszarki została wykonana z błyszczącego tworzywa ABS. Zastosowanie koloru czarnego to bardzo ciekawa alternatywa dla powtarzalnych białych suszarek. Prezentowany model będzie znakomicie się prezentował na tle białych lub ciemnych ścian. Zastosowane w produkcie tworzywo, jest łatwe w czyszczeniu oraz odporne na działanie temperatury. To ważne,…

Review Overview

elegancka i solidna

User Rating: 3.45 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress