Hotelowa suszarka do włosów Sanjo HD-P1 New 1200W z uchwytem ściennym

Wybierając suszarki do włosów dla gości mojego hotelu, miałem pewien dylemat. Kierować się ceną, czy jakością. Oczywiście idealnie byłoby połączyć obie te rzeczy w jednym produkcie, ale jak to zazwyczaj bywa, nie jest to proste. Zdecydowałem o tym, że powiększę swój budżet z 60 złotych to 80. Liczyłem na to że w tej cenie dostanę już coś lepszego, co nie tylko będzie działało przez długi czas, ale okaże się stylowe w wyglądzie.

Przypadkowo trafiłem na hotelową suszarkę do włosów  Sanjo HD-P1 New 1200W. Był to produkt sprzedawany w promocyjnej cenie, idealnie mieszczący się w założonym przeze mnie budżecie. Zdjęcie produktu wydawało się być bardzo obiecujące, ale wolałem to sprawdzić na żywo. Następnego dnia udałem się do sklepu, celem przetestowania suszarki.

Po rozpakowaniu z solidnego kartonu i wyjęciu z folii zabezpieczającej, trzymałem w rękach suszarkę Sanjo. Była wykonana z połyskującego białego tworzywa ABS. Wybierając produkty do swojego hotelu, zwracam szczególną uwagę na spasowanie elementów. Wiem że to jedna z rzeczy, na która również moi klienci są uczuleni. W produkcie, który miałem w dłoni spasowanie było bardzo dobre. Brak większych szczelin sprawiał że suszarkę można było bezpiecznie używać w pomieszczeniach o dużej wilgotności (suszarka posiada klasę wodoodporności obudowy IPX-1)

Kolejny punkt mojego badania to głośność pracy. To również bardzo ważne. Suszarki hotelowe powinny być maksymalnie ciche, a przy tym wydajne. Moc 1200W zwiastowała szybkie suszenie mokrych włosów, ale obawiałem się o głośność pracy. Niepotrzebnie. Dźwięk okazał się miły dla ucha i miał dosyć wysoki ton. Dzięki temu nie powstawało irytujące uczycie buczenia w głowie. Warto dodać, że suszarka ma dwu stopniową regulację mocy.

Na koniec szybki rzut oka na pozostałe akcesoria. W komplecie znajdował się uchwyt do mocowania na ścianie z wyłącznikiem prądu. Dwuletnia gwarancja, a także spełnianie najwyższych wymogów bezpieczeństwa zadecydowało o tym, że wybrałem właśnie ten, a nie inny model suszarki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress