Faneco Zefir 700W z uchwytem ściennym

Dziś postanowiliśmy poddać naszym redakcyjnym testom suszarkę nieco innego typu. Do tej pory sprawdzaliśmy suszarki do rąk o klasycznej budowie. Tym razem zastąpi je suszarka uniwersalna, nazywana również hotelową. Jej budowa pozwala na suszenie włosów, całego ciała oraz oczywiście rąk.

Pierwsze co rzuca się w niej w oczy, to budowa. Urządzenie składa się ze stacji montowanej do ściany za pomocą wkrętów oraz dyszy, połączonej ze ścianą elastycznym przewodem o średnicy kilku centymetrów. To właśnie przez ten przewód transportowane jest gorące powietrze, które następnie znajduje swoje ujście w dyszy. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne i znakomicie sprawdza się w każdym przypadku, kiedy chcemy szybko wysuszyć włosy po wzięciu prysznica lub kąpieli w basenie.

Suszarka Faneco Zefir, jak na swoje niewielkie rozmiary i niską wagę 1,2 kg, jest bardzo wydajna i sprawna w działaniu. Maksymalna moc urządzenia wynosi 700W, co w zupełności wystarczy do suszenia, bez ryzyka spowodowania oparzeń skóry lub zniszczenia włosów zbyt gorącym strumieniem powietrza.

Faneco Zefir2

Jak przystało na suszarki łazienkowe, tak i w tym przypadku mamy do czynienia z obudową wykonaną z tworzywa ABS. To właściwy wybór – tworzywo jest wysokiej jakości, wytrzymałe, przyjemne w dotyku i o idealnie gładkiej powierzchni. Elastyczny przewód zapewnia dużą wygodę suszenia, z możliwością dojścia dyszą do każdej części ciała. Nie można również mieć żadnych zarzutów, jeśli chodzi o głośność pracy. Hałas zmierzony przez producenta wynosi 59 dB. Jedyne zastrzeżenie, jakie możemy mieć wobec tego modelu suszarki, dotyczy trybu pracy. W suszarce nie zastosowano kilku prędkości nawiewu, a tylko jedną prędkość, wynoszącą 100 km/h. Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku osób dorosłych, ale przy suszeniu włosów dzieci, może to być zbyt duża szybkość.

Dziś postanowiliśmy poddać naszym redakcyjnym testom suszarkę nieco innego typu. Do tej pory sprawdzaliśmy suszarki do rąk o klasycznej budowie. Tym razem zastąpi je suszarka uniwersalna, nazywana również hotelową. Jej budowa pozwala na suszenie włosów, całego ciała oraz oczywiście rąk. Pierwsze co rzuca się w niej w oczy, to budowa. Urządzenie składa się ze stacji montowanej do ściany za pomocą wkrętów oraz dyszy, połączonej ze ścianą elastycznym przewodem o średnicy kilku centymetrów. To właśnie przez ten przewód transportowane jest gorące powietrze, które następnie znajduje swoje ujście w dyszy. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne i znakomicie sprawdza się w każdym przypadku,…

Review Overview

Summary : Wygodna i uniwersalna

User Rating: 2.38 ( 2 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress