Elektroniczny dystrybutor zapachów AO301LED

Elektroniczny odświeżacz powietrza do zapachów AO301LED zostały wykonany z trwałego tworzywa sztucznego ABS. Jest to urządzenie automatyczne, dlatego samo dozuje ilość zapachu z wymiennego wkładu. Dioda znajdująca się na urządzeniu wskazuje, kiedy odświeżacz jest w trybie pracy.   Producent zadbał o bardzo duży wybór różnych opcji ustawiania włączenia urządzenia tak żeby można było je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. AO301LED może działać w różnych trybach pracy takich jak 24h, prawa w porze dnia czy praca w porze nocy. Działanie o określonej porze dnia jest możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi zmierzchu.  Wyświetla, który znajduje się na wyświetlaczu informuje nasz również o stanie naładowania baterii.

Dokładna specyfikacja urządzenia

Urządzenie dostępne jest w kolorze białym, a wkład wymienny jest do kupienia w sklepie firmowym.  Jest to odświeżacz montowany do ściany. Waga całego urządzenia to około pół kilograma. Do prawidłowego działania konieczne są dwie baterie typu AA. Od producenta otrzymujemy, aż dwa lata gwarancji na automatyczny odświeżacz powietrza.  W opakowaniu otrzymamy poza urządzeniem bardzo dokładną instrukcje w języku polskim. Mamy również kartę gwarancyjną.

Elektroniczny odświeżacz powietrza do zapachów AO301LED zostały wykonany z trwałego tworzywa sztucznego ABS. Jest to urządzenie automatyczne, dlatego samo dozuje ilość zapachu z wymiennego wkładu. Dioda znajdująca się na urządzeniu wskazuje, kiedy odświeżacz jest w trybie pracy.   Producent zadbał o bardzo duży wybór różnych opcji ustawiania włączenia urządzenia tak żeby można było je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. AO301LED może działać w różnych trybach pracy takich jak 24h, prawa w porze dnia czy praca w porze nocy. Działanie o określonej porze dnia jest możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi zmierzchu.  Wyświetla, który znajduje się na wyświetlaczu informuje nasz również o stanie…

Review Overview

User Rating: 4.6 ( 1 votes)

4 komentarze

  1. Bardzo dobry dystrybutor mogę polecić

  2. Szukałam jakichkolwiek informacji na temat tego urządzenia, ogólnie widzę większość pozytywnych opinii. Może jest ktoś kto napisze o minusach?

  3. Trudno znaleźć negatywne cechy dystrybutora. Po prostu spełnia swoją rolę, nie jest to jakoś skomplikowane urządzenie by można było się dłużej rozwodzić nad jego zaletami i wadami.

  4. Długotrwałe działanie, łatwo wymienne wkłady

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress