Ekaplast suszarka z gumowym wężem

Suszarka Ekaplast suszy ręce i ciało, dostępna jest w kolorze srebrnym. Posiada dodatkowe gniazdo przeznaczone dla golarki.

Suszarka uruchamiana jest automatycznie suszy włosy, ręce i ciało.  Istnieje możliwość podłączenia golarki o mocy nieprzekraczającej 100W. Urządzenie jest estetyczne i przyjazne użytkownikowi.  Bardzo dobrze będzie się spisywało w domowej łazience jak i na basenie. Za pomocą przełącznika można regulować moc strumienia powietrza znajdujące się na wylocie elastycznego węża.  Pozwala to na suszenie części ciała, włosów, a nawet elementów garderoby.  W urządzeniu zastosowano podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem.  Suszarka uruchamia się automatycznie poprzez zdjęcie elastycznego węża z uchwytu.

Parametry techniczne urządzenia

Suszarka dostępna jest w kolorze satynowym. Dzięki zastosowaniu tworzywa ABS urządzenie jest bardzo wytrzymałe i trwałe. Do wyboru mamy dwa stopnie mocy 650/800W.  Powietrze jest wydmuchiwane z prędkością większą niż 10m/s. Suszarka została wykonana w najnowszej technologii, dzięki czemu jest cicha. Poziom hałasu to tylko 67dB.  Gotowa do użycia suszarka waży około dwóch kilogramów i wyposażona jest w przewód o długości 0,8 metra wraz z wtyczką. Bezpieczeństwa pilnuje bezpiecznik termiczny, wyłącznik czasowy i automatyczny.   Producent udziela na suszarkę dwa lata gwarancji (dostępną w pudełku). W opakowaniu mamy suszarkę wraz z instrukcją obsługi w języki polskim. Montaż jest ułatwiony dzięki zestawowi kołków montażowych dołączonych do zestawu.

 

2 komentarze

  1. Czy ktoś z Was używa jeszcze tej suszarki, jestem właśnie na kupnie?

    • Ja osobiście nie używam ale tam gdzie chodzę na basen są identyczne i dosyć dobrze suszy moje włosy, do tego jest poręczna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress