Dozownik mydła w płynie AS500

Bezdotykowy automatyczny dozownik do mydła w płynie firmy SanjoAS500 to urządzenie, które jest bardzo wydajne i oszczędne.  Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne pozwalające na oszczędzanie bardzo dużej ilości mydła. Mało tego stosowanie bezdotykowego dozownika powoduje, że zmniejsza się ryzyko rozwoju bakterii i drobnoustrojów.  Higiena jest najważniejsza, dlatego warto wybrać takie rozwiązanie.

Parametry dozownika do mydła Sanjo AS500

Urządzenie wykonane jest z trwałego tworzywa ABS w kolorze białym.  Zamontowano wewnątrz silikonowy aplikator, który zapobiega kapaniu mydła.  Stopki wykonane zostały z gumy, dzięki czemu urządzenie się nie przesuwa i nie rysuje blatu.  Zbiornik dozownika jest przezroczysty i przy dodaniu kolorowego mydła całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Można dowolnie zmieniać kolory tworząc ciekawe efekty.  Do wyboru mamy aż pięć stopni regulacji ilości dozowanego mydła. Jeśli urządzenie działa prawidłowo to podczas dozowania mamy zapaloną diodę. Przy niskim poziomie baterii zapala się inna dioda, która nas o tym informuje.  Waga całego urządzenia to jedyne czterysta gram. W opakowaniu każdy otrzymuje automatyczny bezdotykowy dozownik do mydła, instrukcje obsługi oraz montażu oraz kartę gwarancyjną. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i nie wymaga zbyt wielu umiejętności.  Dozownik bezdotykowy to rozwiązanie dla osób, które chcą w łatwy i higieniczny sposób korzystać z mydła. Bezpieczeństwo i higiena są dla każdego z nas najważniejsze.

4 komentarze

  1. Bardzo dobry dozownik, pasuje do mojej łazienki

  2. Właśnie planuję zakup tego dozownika, znajomi polecają

  3. Ja już kupiłem do moich łazienek domowych. Zrobiłem zakup bezpośrednio na https://sanjo.pl/sanjo-automatyczny-stojacy-dozownik-mydla-500ml-as500
    Szybka przesyłka i produkt zgodny z opisem

  4. Dzięki za recenzję tego urządzenia. Czekałem od jakiegoś czasu aż ktoś napisze o tym dozowniku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress