Dozownik łokciowy do płynów dezynfekcyjnych i mydła w płynie 110RBH

Dystrybutor łokciowy do płynów dezynfekcyjnych i mydła w płynie ma pojemność 0,8 litra. Całość została wykonana z trwałego tworzywa ABS dzięki temu użytkowanie oraz czyszczenie urządzenia jest łatwiejsze. Duży przycisk umieszczony w dozowniku ułatwia naciskanie go łokciem i pobierania określonej ilości mydła.  Jest również wizjer, przez który widać ile mydła w urządzeniu jeszcze pozostało. Tego typu urządzenie polecane jest w gabinetach lekarskich czy zabiegowych tam gdzie higiena ma ogromne znaczenie i dozowanie łokciem jest o wiele bardziej bezpieczne. Urządzenie jest łatwe w montażu oraz w konserwacji, dlatego nie sprawia to żadnego problemu dla użytkownika. Tam gdzie chcemy zmniejszyć ryzyko rozwoju drobnoustrojów tam 110 RBH idealnie się nadaje.

Parametry techniczne oraz użytkowe

Urządzenie dostępne jest w kolorze białym, przycisk do naciskania łokciem jest wykonany ze stali nierdzewnej.  Idealnie nadaje się do wszelakich płynów dezynfekcyjnych, mydła w płynie czy musi pielęgnacyjnych. Po zalaniu płynem urządzenie maksymalnie waży 1,2 kg. Producent daje na dozownik płynów dwanaście miesięcy gwarancji.  Dolewanie płynów jest bardzo łatwe, dlatego każda osoba sobie z tym poradzi.

Dystrybutor łokciowy do płynów dezynfekcyjnych i mydła w płynie ma pojemność 0,8 litra. Całość została wykonana z trwałego tworzywa ABS dzięki temu użytkowanie oraz czyszczenie urządzenia jest łatwiejsze. Duży przycisk umieszczony w dozowniku ułatwia naciskanie go łokciem i pobierania określonej ilości mydła.  Jest również wizjer, przez który widać ile mydła w urządzeniu jeszcze pozostało. Tego typu urządzenie polecane jest w gabinetach lekarskich czy zabiegowych tam gdzie higiena ma ogromne znaczenie i dozowanie łokciem jest o wiele bardziej bezpieczne. Urządzenie jest łatwe w montażu oraz w konserwacji, dlatego nie sprawia to żadnego problemu dla użytkownika. Tam gdzie chcemy zmniejszyć ryzyko rozwoju…

Review Overview

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress