Dozownik (dystrybutor) mydła w płynie (S6C) 1 litr

Całość wykonana została z tworzywa sztucznego. Biorąc pod uwagę, jaka to wygoda i higiena, kupiliśmy także do firmowego biura, wiele osób jest teraz bardziej zadowolonych. Tak się składa, że z tej toalety korzystamy wszyscy i to kilka razy dziennie. Kolejną zaletą takiego dozownika montowanego w ścianę, jest to że pozostaje on na swoim miejscu i nikt go nie przestawia, nie trzeba go więc poszukiwać po całym biurze, a kiedy były zwykłe przenośne modele, czasem tak bywało.

Kolejną ważną cechą tego dozownika, jest jego ładny wygląd. Metalizowany kolor, doskonale pasuje do chromowanych baterii. Przez specjalną szybkę można sprawdzić ile jeszcze pozostało mydła i w razie czego dolać. Do domu i do firmy kupujemy duże pojemniki detergentów, bo to się bardziej opłaci, a poza tym nie trzeba ciągle chodzić po sklepach i szukać uzupełniaczy. Do naszych dozowników wlewamy mydło wysokiej jakości i łagodne dla skóry, ale z pojemników pięciolitrowych. Wystarcza to na około dwa tygodnie, a w przypadku poprzedniego pojemnika, w którym mieściło się jedynie kilkaset mililitrów, konieczność napełniania była częstsza, a każdy próbował szukać kogoś, kto by się tym zajął, to było frustrujące i często spadało na mnie. Nie mogąc trafić z wielkiego do małego pojemnika, często rozlewałam po całej umywalce sporo mydła. Chociaż co prawda wykorzystywałam, to potem do mycia zlewu i łazienki, to i tak sporo się marnowało.

Polecam szczerze każdemu taki dozownik do domu i biura, gdyż to bardzo mały wydatek, a radość z użytkowania ogromna i długotrwała. Kupując go, nie chce się już używać niczego innego, to bardzo praktyczny element do każdej łazienki o bardzo ładnym wyglądzie. Pasuje do każdego wnętrza, a jego styl i lekkość zapewniają długotrwałe użytkowanie. Ma wbudowaną sprężynę wysokiej jakości, aby dozowane było łatwe, za pomocą przycisku. Natomiast wielu z nas zaskoczył mały kluczyk do otwierania obudowy, nosi go tylko osoba zajmująca się uzupełnianiem zapasu, czyli ja.

Kasia, właścicielka firmy

Całość wykonana została z tworzywa sztucznego. Biorąc pod uwagę, jaka to wygoda i higiena, kupiliśmy także do firmowego biura, wiele osób jest teraz bardziej zadowolonych. Tak się składa, że z tej toalety korzystamy wszyscy i to kilka razy dziennie. Kolejną zaletą takiego dozownika montowanego w ścianę, jest to że pozostaje on na swoim miejscu i nikt go nie przestawia, nie trzeba go więc poszukiwać po całym biurze, a kiedy były zwykłe przenośne modele, czasem tak bywało. Kolejną ważną cechą tego dozownika, jest jego ładny wygląd. Metalizowany kolor, doskonale pasuje do chromowanych baterii. Przez specjalną szybkę można sprawdzić ile jeszcze pozostało…

Review Overview

Summary : Elegancki i ekonomiczny

User Rating: 4.05 ( 2 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress