Bisk Masterline SR-P1

Zajmiemy się dzisiaj testowaniem jednego z bardzo popularnych modeli dostępnych na naszym rynku.  Model Bisk Masterline SR-P1 charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niską ceną, co zawsze wpływa na zwiększenie popularności danego urządzenia.

W przypadku wspomnianego modelu możemy liczyć na moc znamionową 1200W, co jest wystarczające, żeby można było na spokojnie wysuszyć sobie, w krótkim czasie ręce. Właśnie na czas suszenia uwagę zwracają użytkownicy. Chcą wyjść z toalety z suchymi rękoma, a nie żeby trzeba było je wycierać w spodnie.  W tym urządzeniu potrzebujemy niecałych trzydziestu sekund żeby nasze ręce były susze.  Suszarka została wykonana z trwałego, ale i jednocześnie estetycznego materiału, jakim jest tworzywo ABS. Utrzymanie czystości takiego urządzenia jest przez to o wiele łatwiejsze.

Dla osób, które nie lubią bardzo mocno hałasujących suszarek do rąk ten model będzie idealny. Jedyne 63 dB to naprawdę nie jest dużo.  Waga gotowej do użycia suszarki nie przekracza dwóch kilogramów, a zatem bez problemu urządzenie można będzie zamontować na ścianie.

Producent zadbał o to żebyśmy my klienci byli bardzo zadowoleni i żebyśmy otrzymali od razu gotowy komplet do montażu. W opakowaniu poza wspomnianą suszarką będzie można znaleźć również instrukcje obsługi w języku polskim. To ułatwi nam zadanie zamontowania suszarki na ścianie. W zestawie znajdziemy również wszystkie potrzebne elementy do montażu. Producent na swoje urządzenie udziela nam dwóch lat gwarancji.

Podsumowując mamy urządzenie w bardzo dobrej cenie, które idealnie nadaje się do łazienek w miejscach publicznych jak i w naszych domach. Ładnie się prezentuje, jest wydajne i ciche, a zatem łączy w sobie te wszystkie cechy, na które będziemy zwracać uwagę. Każdy użytkownik będzie bardzo zadowolony z zakupu tego urządzenia, które jest tak bardzo przydatne w każdej łazience.

Zajmiemy się dzisiaj testowaniem jednego z bardzo popularnych modeli dostępnych na naszym rynku.  Model Bisk Masterline SR-P1 charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niską ceną, co zawsze wpływa na zwiększenie popularności danego urządzenia. W przypadku wspomnianego modelu możemy liczyć na moc znamionową 1200W, co jest wystarczające, żeby można było na spokojnie wysuszyć sobie, w krótkim czasie ręce. Właśnie na czas suszenia uwagę zwracają użytkownicy. Chcą wyjść z toalety z suchymi rękoma, a nie żeby trzeba było je wycierać w spodnie.  W tym urządzeniu potrzebujemy niecałych trzydziestu sekund żeby nasze ręce były susze.  Suszarka została wykonana z trwałego, ale i jednocześnie estetycznego…

Review Overview

Summary : Niska cena, szybkość suszenia

User Rating: Be the first one !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress