Basenowa suszarka do włosów Warmtec BarrelFlow HR 2500W

Basenowa suszarka do włosów jest bardzo potrzebna w miejscach takich jak baseny czy gabinety odnowy biologicznej. Nie chcemy spędzać tam wiele czasu na tym żeby wysuszyć włosy, dlatego im lepsze będzie urządzenie tym lepiej dla nas. Model Warmtec BarrelFlow HR 2500W powinien spełnić wszystkie oczekiwania.

Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej lakierowanej proszkowo, a zatem mamy pewność, że w trudnych wilgotnych warunkach nie będzie się pojawiała rdza. Ma to duże znaczenie, bo wpływa na polepszenie estetyki.  Biały kolor jest uniwersalny i pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia.  Urządzenie nie posiada regulacji mocy, co oznacza, że od razu możemy korzystać z tych 2500W, ale to akurat zaleta, bo prędkość nadmuchu wynosi aż 108 km/h. Nawet nie zauważymy włosy będą suche, a my będziemy mogli wrócić do domu. Dla ułatwienia korzystania zastosowano tutaj specjalną obrotową dyszę nadmuchu, co pozwala na dokładniejsze skierowanie urządzenia tam gdzie jest taka potrzeba.  Temperatura nadmuchu to aż 54 stopnie Celsjusza. Urządzenie działa automatycznie 54 sekundy, ale w każdej chwili można je wyłączyć naciskając przycisk.  Jeśli chodzi o poziom hałasu to nie jest on aż tak wysoki. Według producenta nie będzie przekraczał 70 dB.  Waga gotowej do użycia basenowej suszarki przekracza nieco cztery kilogramy.

Kupując basenową suszarkę Warmtec BarrelFlow HR 2500W otrzymamy w zestawie przewód zasilający z wtyczką, instrukcje obsługi, wszystkie potrzebne elementy do mocowania urządzenia na ścianie. Oczywiście otrzymujemy kartę gwarancyjną na okres dwóch lat. Jest to gwarancja door-to-door.

Osoby, które cenią sobie wydajność i estetykę na pewno powinny zainteresować się tym modelem. Urządzenie dobrze się prezentuje, ale też jest skuteczne w działaniu, dlatego wyższa cena nie powinna nas odstraszać.  Urządzenie jest bardzo trwałe, dlatego idealnie nadaje się do miejsc, w których będzie bardzo mocno eksploatowane. Wysoka jakość wykonania jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress