Automatyczny pojemnik na ręczniki Autocut 8050

Automatyczny pojemnik Autocut 8050 na papierowe ręczniki został wykonany z bardzo trwałego tworzywa sztucznego ABS.  To oznacza bezproblemowe użytkowanie pojemnika i utrzymanie go w czystości nawet przez najbliższe kilka lat. Jest wodoszczelny i dodatkowo dla bezpieczeństwa zamykany na kluczyk. Do sprawdzenia ilości ręczników stworzony został specjalny boczny wizjer.  Dozownik został tak zbudowany, żeby mógł się komponować z każdym wnętrzem. Nie ma znaczenia czy to kuchnia czy łazienka.

Pojemnik dostępny jest w uniwersalnym białym kolorze, co pozwala na dopasowanie go do każdego pomieszczenia.  Do wnętrza pojemnika zakłada się ręczniki papierowe na rolce. Średnica rolki nie może przekraczać dwudziestu centymetrów.  Dozowanie odbywa się tutaj automatycznie i bardzo cicho. Osoba obsługująca urządzenie ma do dyspozycji klucz do zamka. Dozownik montowany jest do ściany. Waga gotowego urządzenia wynosi około półtora kilograma.  Producent przewidział na pojemnik aż dwanaście miesięcy gwarancji.

Wewnątrz pudełka możemy znaleźć dozownik Autocut 8050 i bardzo przydatną instrukcję obsługi w języku polskim. Dla ułatwienia montażu dostępne są od razu elementy montażowe jak kołki i wkręty. Do opakowania dołączona jest również pisemna gwarancja, z której można będzie w razie jakichkolwiek problemów korzystać.

Pojemnik prezentuje się bardzo estetycznie i co ważne jest trwały. Można go stosować w domu jak i w miejscach gdzie panuje bardzo duży ruch. Spełni wszystkich oczekiwania i wymagania.

Automatyczny pojemnik Autocut 8050 na papierowe ręczniki został wykonany z bardzo trwałego tworzywa sztucznego ABS.  To oznacza bezproblemowe użytkowanie pojemnika i utrzymanie go w czystości nawet przez najbliższe kilka lat. Jest wodoszczelny i dodatkowo dla bezpieczeństwa zamykany na kluczyk. Do sprawdzenia ilości ręczników stworzony został specjalny boczny wizjer.  Dozownik został tak zbudowany, żeby mógł się komponować z każdym wnętrzem. Nie ma znaczenia czy to kuchnia czy łazienka. Pojemnik dostępny jest w uniwersalnym białym kolorze, co pozwala na dopasowanie go do każdego pomieszczenia.  Do wnętrza pojemnika zakłada się ręczniki papierowe na rolce. Średnica rolki nie może przekraczać dwudziestu centymetrów.  Dozowanie odbywa…

Review Overview

Summary : Trwały i estetyczny

User Rating: Be the first one !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress