Automatyczny plastikowy dozownik na mydło Faneco Zen LCJ1005

Faneco Zen LCJ1005 to automatyczny bezdotykowy pojemnik na mydło w płynie.  Wewnątrz mieści się litr mydła. Pojemnik wykonany jest z tworzywa ABS, co oznacza, że jest niesamowicie wytrzymały.  Dozownik jest łatwy w utrzymaniu czystość. Uruchamia się dzięki zamontowanej specjalnej fotokomórce. Wystarczy podłożyć ręce i mydło samo leci w małej ilości.  W dozowniku zamontowany został wizjer pozwalający na określenie ilości mydła.  W bardzo łatwy sposób można urządzenie zamontować na ścianie.  Urządzenie jest bardzo praktyczne, ale co ważne prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Mało tego poprzez automatyczne dozowanie mydła zmniejsza ryzyko rozwoju drobnoustrojów, które powodują wiele chorób.

Wewnątrz znajduje się zbiornik wielokrotnego napełnienia, co pozwala na duże oszczędności.  Jest też zawór niekapek. Dla bezpieczeństwa zbiornik jest zamykany na zamek specjalnym kluczykiem.

Wewnątrz opakowania znajduje się dozownik bezdotykowy Faneco Zen LCJ1005 wraz z kompletną instrukcją obsługi oraz montażu. Do zestawu dołączono również zestaw kołków wraz z wkrętami. Producent na urządzenie daje użytkownikowi dwa lata gwarancji.

Połączenie niskiej ceny i wysokiej, jakości wykonania powoduje, że model Faneco Zen LCJ1005 staje się bardzo popularny wśród wymagających klientów.  Łatwy sposób montażu wraz z łatwym użytkowaniem daje przewagę temu modelowi nad innymi ręcznymi.  Zastosowanie automatycznego dozownika powoduje bardzo duże oszczędności mydła w miejscach gdzie korzysta z toalety bardzo dużo osób.

Faneco Zen LCJ1005 to automatyczny bezdotykowy pojemnik na mydło w płynie.  Wewnątrz mieści się litr mydła. Pojemnik wykonany jest z tworzywa ABS, co oznacza, że jest niesamowicie wytrzymały.  Dozownik jest łatwy w utrzymaniu czystość. Uruchamia się dzięki zamontowanej specjalnej fotokomórce. Wystarczy podłożyć ręce i mydło samo leci w małej ilości.  W dozowniku zamontowany został wizjer pozwalający na określenie ilości mydła.  W bardzo łatwy sposób można urządzenie zamontować na ścianie.  Urządzenie jest bardzo praktyczne, ale co ważne prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Mało tego poprzez automatyczne dozowanie mydła zmniejsza ryzyko rozwoju drobnoustrojów, które powodują wiele chorób. Wewnątrz znajduje się zbiornik wielokrotnego…

Review Overview

Niska cena i wysoka jakość

User Rating: 4.9 ( 1 votes)

2 komentarze

  1. Powiem Wam, że instalacja jest bardzo prosta a ja jestem szczęśliwym użytkownikiem tejgo dozownika

  2. Dozownik idealnie nadaje się nie tylko do toalet publicznych ale również pasuje do łazienek prywatnych, tak jak u nas, mycie rąk idzie sprawnie i jest przede wszystkim higienicznie:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress