Automatyczny bezdotykowy dystrybutor Bisk Masterline AK1

Automatyczny dozownik do mydła w płynie Bisk Masterline AK1 05903 może pomieścić, aż pół litra mydła lub żelu.  Wykonany został z bardzo trwałego i estetycznego tworzywa ABS. Gwarantuje to długie użytkowanie oraz łatwe czyszczenie całego dozownika.  W urządzeniu zamontowana jest fotokomórka, dlatego dozowanie odbywa się automatycznie. Mamy specjalny wizjer, przez który widzimy jak dużo mydła jeszcze pozostało w dozowniku.  Dozownik jest bardzo prosty w montażu, dlatego w kilka minut będzie można to zrobić. Dozownik bardzo ładnie się prezentuje, przez co można go wkomponować we wnętrze naszej łazienki czy kuchni.  Stosując takie urządzenie z jednej strony można zaoszczędzić na mydle, ale co ważniejsze mamy gwarancje, że nie będą się rozwijały drobnoustroje, które powodują wiele chorób. Dozownik Bisk Masterline AK1 05903 jest na tyle wydajny, że bardzo dobrze nadaje się do obiektów użyteczności publicznej.

Parametry urządzenia Bisk Masterline AK1 05903

Urządzenie jest białe, czyli ma uniwersalny kolor. Zasilanie to cztery baterie AA. Baterie pozwalają na nawet dwadzieścia pięć tysięcy cykli, czyli bardzo długo.  Do dozownika poza mydłem można również nalać żel dezynfekujący. Wystarczy, że przyłożymy ręce na maksymalnie sto pięćdziesiąt milimetrów i fotokomórka zaczyna działać.  Waga dozownika to jedynie sześćset gram, a z płynem nieco ponad jeden kilogram. Dozownik posiada wszystkie potrzebna świadectwa oraz certyfikaty CE. Producent przewidział na dozownik dwa lata gwarancji.

Produkt możesz kupić na https://sanjo.pl/automatyczny-dozownik-mydla-AK1-BISK-05903

Automatyczny dozownik do mydła w płynie Bisk Masterline AK1 05903 może pomieścić, aż pół litra mydła lub żelu.  Wykonany został z bardzo trwałego i estetycznego tworzywa ABS. Gwarantuje to długie użytkowanie oraz łatwe czyszczenie całego dozownika.  W urządzeniu zamontowana jest fotokomórka, dlatego dozowanie odbywa się automatycznie. Mamy specjalny wizjer, przez który widzimy jak dużo mydła jeszcze pozostało w dozowniku.  Dozownik jest bardzo prosty w montażu, dlatego w kilka minut będzie można to zrobić. Dozownik bardzo ładnie się prezentuje, przez co można go wkomponować we wnętrze naszej łazienki czy kuchni.  Stosując takie urządzenie z jednej strony można zaoszczędzić na mydle, ale…

Review Overview

User Rating: 4.9 ( 1 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress