Automatyczna suszarka do rąk Merida Top M55T 1100W ABS

W ostatnim czasie zdecydowaliśmy o gruntownej zmianie wizerunku naszych łazienek. Miał być w nich wykonany kompleksowy remont, obejmujący nie tylko ceramikę sanitarną, ale również ściany, podłogę, a także cały potrzebny w łazience osprzęt. Jak można było się spodziewać, zadanie okazało się bardziej czasochłonne i kosztowne, niż początkowo sądziliśmy. Po około miesiącu prac, nasze łazienki w końcu zaczęły wyglądać.

Zdecydowaliśmy się na zastosowanie dwóch wersji kolorystycznych. Łazienki biało niebieskie dla pań oraz biało szare dla panów. Taka delikatna ekstrawagancja wydała nam się szczególnie interesująca. Na etapie wyboru suszarek do rąk, jeden z naszych pracowników wpadł na pomysł, aby zastosować suszarki, kolorystycznie dopasowane do wnętrza. Wydało nam się to trudnym zadaniem, z uwagi na to, że znaliśmy wyłącznie jednokolorowe suszarki – białe lub szare, bez żadnych kolorowych wstawek.

Krótkie poszukiwania w internecie przyniosły szybkie rozwiązanie w postaci automatycznej suszarki Merida Top M55T 1100W ABS.

Urządzenie jest klasyczną suszarką do rąk, montowaną na ścianie. Prostokątna obudowa wykonana z białego tworzywa ABS posiada delikatnie zaokrąglone krawędzie, dodające delikatności. Jednak tym co wyróżniło tę suszarkę spośród konkurencji, okazała się kolorowa wstawka na przednim panelu. Jest to wyjmowane oczko z przeźroczystego tworzywa. Suszarka może być zamówiona z wkładką w kolorze niebieskim lub szarym. Dokładnie takim, jakich poszukiwaliśmy pod kolor naszej łazienki.

Przechodząc do spraw technicznych, to suszarka Merida Top M55T 1100W ABS posiada wszystko, czego można oczekiwać od tego rodzaju produktu. Jest bezdotykowa, automatycznie włączana czujnikiem zbliżeniowym i posiada maksymalną moc 1100 W. Średni czas pojedynczego suszenia to około 40 sekund, a głośność pracy mieście się w granicy 60 dB. na uwagę zasługuje niewielka waga, bo tylko 1,2 kg. To bardzo niewiele w porównaniu z innymi suszarkami, generującymi znacznie większy hałas.

W komplecie z suszarką otrzymujemy pełen zestaw montażowy i szczegółową instrukcję w języku polskim. Za tę cenę, uważamy że suszarka w pełni spełnia nasze oczekiwania i jakościowe standardy, znane z droższych modeli.

3 komentarze

  1. Bardzo dobra suszarka, jestem posiadaczką

  2. Jeśli chodzi o suszarki i wszelkie sanitariaty to nie znam się zbyt dobrze, ale dzięki temu blogowi coraz więcej wiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress