APUS 1650 W

Dziś kontynuujemy przegląd tanich suszarek do rąk. Kryterium naszego wyboru była przede wszystkim cena, nie wyższa niż 200 złotych. W dosyć szerokiej grupie suszarek, które spełniły ten wymóg, szczególnie jeden produkt przykuł naszą uwagę – suszarka do rąk APUS 1650 W.

Obudowa suszarki, jak można się domyślić, wykonana została z tworzywa sztucznego -ABS, w kolorze białym. Średniej wielkości rozmiary posiadają delikatnie zaokrągloną górną część obudowy. Na przednim panelu umieszczona została obrazkowa instrukcja suszenia rąk w suszarce.

Po podłączeniu do prąd i uruchomieniu, suszarka APS 1650W zaskakuje niebywale cichą pracą. Sprawdziliśmy ten parametr w instrukcji i okazuje się, że deklarowana przez producenta głośność 50 db jest zgodna z prawdą. Kolejna niespodzianka, która nas spotkała to obecność trybu eco. Korzystanie z niego pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. W tej klasie suszarek, tylko nieliczne modele dysponują takimi udogodnieniami.

Kolejne ważne informacje, na które należy zwrócić uwagę to aż 3 letnia gwarancja producenta. Średni czas suszenia rąk wynosi 25 sekund. Niewielka waga, bo tylko 2,5 kg nie sprawi problemów  z montażem suszarki do ściany. W zestawie znajduje się oczywiście na stałe podłączony do suszarki przewód elektryczny, zakończony wtyczką. Takie rozwiązanie sprawia, że nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych przeróbek w instalacji, a suszarka może być podłączona bezpośrednio do gniazdka.

Przedstawioną suszarkę testowaliśmy w naszej firmie około 14 dni. W tym czasie średnio w ciągu każdego dnia włączała się ok 50 razy. W ciągu całego okresu testów nie zauważyliśmy żadnych niepokojących objawów. Suszarka APUS za każdym razem sprawnie się włączała, pracowała cicho, a obudowa okazała się łatwa w czyszczeniu. Stosowanie nawet przemysłowej chemii nie wywarło negatywnego wpływu na nadruki, umieszczone na przedniej części. Biorąc to pod uwagę, polecamy ten model suszarki wszystkim wymagającym osobom, dla których liczy się korzystny stosunek jakości do ceny i długi okres gwarancji producenta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress